TOP 5 nejdivnějších věcí nalezených VE VESMÍRU

50 662 zhlédnutí51

  Neznámý mimozemský satelit, planeta celá z diamantů, nebo multidimenzionální galaxie putující vesmírem. Co všechno se mezi hvězdami dá najít? Jaké záhady kosmos skrývá? A běhají po Marsu mimozemské potvory? Ano, i to se dozvíte v téhle topovce. TOP 5 nejdivnějších věcí nalezených VE VESMÍRU vám posíláme ... jak jinak,než do 2 minut.
  Pokud se vám video bude líbit, nezapomeňte dát lajk a sdílet;)
  Přidejte odběr a enjoy;).
  Staň se členem do 2 minut Amigo❤️
  Získej výhody a bonusy:
  PŘIPOJIT SE
  bit.ly/2ZrtA99

  Kontakt:do2minut@seznam.cz
  Instagram:do2minut
  Facebook:facebook.com/Do-2-minut-231509324034727/

  čas přidán Před 12 dny

  Komentáře

  1. TOP veci do 2 minut

   Staň se členem do 2 minut Amigo❤️ Získej výhody a bonusy: PŘIPOJIT SE bit.ly/2ZrtA99

   1. feler ez

    :)

   2. Pepíno237 Lufubu

    Miluju vaše videa chtěl bych aby jste měli 1 mil odběratelů

   3. Dobry_Rybar

    Ok

   4. Jakub Dančo

    Urobiš pls 2 čast

   5. Jena17 cz

    Před týdnem :D

  2. Samuel Ježo

   Ako sa vola ten film s nacistami

  3. red fifi

   Super video

  4. Jiří Matouš

   Podle teorie anunnaki měla lidství ( pouze lidi na zbytek života se to nevztahuje ty se vyvinuli přirozeně evolucí ) stvořit ( buď doslova stvořit nebo jen urychlit vývoj lidí nebo spíše narušit ) humanoidní mimozemská rasa anunnaki za pomoci genetického inženýrství,stvořili nás jako experiment,ale hlavně především jako levnou pracovní sílu,nešlo o žádné nadpřirozené entity natož metafyzické,ale o normální biologické fyzikální organismy entity smrtelníky z masa a krve jako člověk či zvíře nebo rostlina ( biologický organický smrtelný život ) neříkám že té teorii věřím,ale je to zajímavé a ve srovnání s jinými teoriemi je to celkem pravděpodobné viz dokument vetřelci dávnověku či sochy malby na kterých je na první pohled zachycen vrtulník stíhačka kosmonaut skafandr létající talíř atp atd,nejsem žádný konspirační teoretik jsem skeptik,ale i tak je to zajímavé,mimozemský život nutně nemusí znamenat vyspělí život např to může být i zvíře rostlina houba bakterie nebo jednoduché organismy typu želvuška,želvuška mikroorganismus žije běžně tisíce milióny let nebo i věčně pokud má vhodné prostředí pro život a má regeneraci která dokáže pokaždé vrátit celou plnohodnotnou funkční končetinu a je imunní vůči všem nemocem a genetickým vadám.

  5. Bricks Stone Studio

   Nejdivnější věc co tam našli je alzák!

  6. Matěj07-železnice

   Příště Top 5 Divné věci, které se staly ve škole.

   1. Royal Darth

    U našej škole sú vždycky divné veci.😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁

  7. Oreh Odro

   Video o hovne

   1. Eliška Modrá

    ???

  8. DUSTYX Music

   nice miluju vesmír!!!

  9. Avixi

   Mohu vědět proč je tam tak hloupá náhledovka? Mohli jste tam dát např. Teslu, nebo i ufo by bylo lepší.

   1. Eliška Modrá

    @Avixi není zač

   2. Avixi

    @Eliška Modrá Díky za opravu, nevšiml jsem si jí. 😀👍

   3. Eliška Modrá

    *Náhledovka

  10. WARRIOR IN BATTLEFRONT

   O Nikolovi Teslovi jsem měl referát :)

  11. Tomas Dzibela

   Kámen? Zde.....

  12. Pavel Choc

   0:22 vždyť to je normální kámen :D Ani tu veverku mi to teda moc nepřipomíná

   1. LastAika

    jak koukám tak koukám tak v tom taky vidím jen kámen xd

  13. Martin Křenek

   1:20 tady někdo hrál moc Wolfensteina

   1. Royal Darth

    Súhlasím. A je to dosť pravdepodobné.💖💖💖😂😂😂

  14. Věra Skleničková

   Diamantová planeta hustý...

  15. Hřib CZ

   Velmi zajímavé🧐😀

  16. Prochy Prochy

   Top.: pocasi treba kdy bylo 30 + stupnu a najednou treba- 5 stupnu .......nebo kdyz zacelo v lete snezit nebo prisel tajfun a hned zmizel .....nejake takove pocas i jevy

  17. ambasadorfaa

   TOP 5 bitev (akcí, operací), které během 2. světové války skončily pro danou stranu fiaskem.

   1. Tomáš Ízi Klap

    Midway Vylodění v Normandii Anthropoid Japonci vs USA Stalinova dohoda s Hitlerem

  18. ujo bochník xb

   O_O WOW

  19. tůča ryba

   O tučnácích💝💝💝😍😍😍🐧🐧🐧👍

  20. Václav Klíma

   Vždyť ta rádo by veverka je kámen!!!

  21. Andy Rat7

   To co je na 5. místě je jen sutr

  22. berdymuchamedov

   "Čierny rytier" je vesmírny odpad. Nejaký ten piatok je to už známe. Konšpirátori to stále nechcú pochopiť.

   1. ASErik8

    Přesně tak. Mám pocit, že jednomu astronautovi to upadlo při opravě a pak z toho vzniklo to, co z toho vzniklo. Měla by to být nějaká látka či co. Už si to nevybavuju

  23. Daniel Novák

   Já bych chtěl příště fakta místo mýtů a pověr 😔

  24. michal jánošík

   Bdv. Menšia poznámka. Čierny rytier vznikol iba ako nedorozumenie. Obrázky ktoré ho údajne zobrazujú v skutočnosti zobrazujú odpadnutú kriciu fóliu z raketoplánu. A teslove signály pochádzali z kométy.

  25. Restaurace u Radka a Filipa

   tvl tady je videt ze to nedelate pro penize protoze videa maji jen 2 minuty cenim to dnes nikdo nedela

  26. Kuba Škrle

   Víc videí o vesmíru prosím 🙂👌

  27. newiem

   Na měsíci ještě nikdo nebyl je tam taková dávka radiace že by to zabilo člověka za 0.1 sekundy . A to jak tam Američani údajně byli to je fake :) První kdo tam bude tak to budou Rusové ti mají už hodně dobře udělanou raketu a obleky 🇷🇺🇷🇺🇷🇺

   1. Jan Šťastný

    Taková radiace tam není a Rusové mají naopak méně kvalitní obleky

   2. Jan Šťastný

    Kup si parabolu a zkus vyslat signál tam kde jsou ty odrazky ono se to odrazí což je jasný důkaz

   3. Jiří Matouš

    Nějak si zaspal dobu o několik let.

   4. Jiří Matouš

    Píšeš totální nesmysly na měsíc,už jsme dávno byli máš tam i ty desky které jsou jako důkaz že jsme tam byli a jako první tam byli rušivé ( Gagarin ) druhý tam byla USA ( je to jen malý krok pro člověka,ale velký skok pro lidstvo ) jdi se vzdělávat a mimochodem ta radiace tam,až tak veliká není a navíc mají skafandry právě proti té radiaci je vidět že o tom nic nevíš.

  28. matej steinhauser

   mimozemšťané v dnešní době neexistují, tyto letouny jsou vytvořené nějakou tajemnou armádou, která vytvořila tajemnou technologii. kdyby mimozemšťané existovali, nekteří by byli nepřátelští a byla by dávno mimozemská invaze a pak by už dávno zníčili Zemi. jediná cesta jak mohou v budoucnoucnosti mimozemšťané existovat je ta že se nimi staneme my. Lidé se chtějí stát mimozemšťany, chtějí osídlit měsíc Titan a založit tam základny pro nový život

   1. Jiří Matouš

    Tak či tak civilizace která nemá MacDonald není vyspělá civilizace a jedná se o zaostalé domorodce.🍔😂😂

   2. Jiří Matouš

    No v tom případě buď jsme první vyvinuté organismus civilizace nebo jsme poslední a nebo jsme jen potomci jiných druhů respektive že lidstvo se buď vzniklo na planetě zemi nebo jsme potomci jiné rasy např marťanů nebo jiné sluneční soustavy,ale jsou to stále lidi to znamená že se jen neustále nás druh stěhuje a přizpůsobuje daně planetě na které se usadí ( prostě kočovníci imigranti ) mimozemšťani tím pádem můžou být jen naší již pravděpodobně vyhynutí předkové a možná i jednou lidstvo najde planetu a stane se přesně to co si psal ty...nevím jestli to dává smysl,ale asi víš jak to myslím a navíc pokud si hrál hru gooka nebo googa teď nevím jméno nebo alespoň viděl tak tam je něco podobného/stejného co já a ty podpisujeme ovšem nás vesmír opravdu k životu moc vlídný není a dřív nebyl ještě víc.

   3. Jiří Matouš

    Jinak tvůj názor je taky zajímavý a vlastně i pravdivý protože je fakt že pokud by člověk odešel na jinou planety a byl tam podobně či stejně dlouho jako byl tady na zemi ( prostě několik tisíc let či alespoň set let několik generací ) tak by se mohl evolučně vyvinout přizpůsobit prostředí a mohl by opravdu vypadat jinak než na zemi a to klidně i hodné odlišně a pak by sem přišli a lidé by měli možná i za mimozemšťany a mého by se vrátili v čase a ti lidé v minulosti by je měli za mimozemšťany ( byl o tom myslím film jak Němci z paralelního vesmíru navštívili klasický vesmír a lidé je měli za mimozemšťany,ale nevím,už co to bylo ) ale tak či tak možná i ti šediváci a anunnaki jsou ve skutečnosti je geneticky upravení modifikování lidé nebo jsou přirozeně vyvinutí do těchto odlišných forem a tento názor zastávám taky,ale příznivcem jsem ohledně mimozemšťanů jinak a to tak že jde opravdu o odlišný druh vyvinutý na jiné planetě a sluneční soustavě a navíc to že tady mimozemšťané nejsou a neudělali invazi nás učí filmy,mimozemšťani nemusí být vůbec vyspělí jak známe většinou klasicky z filmů třeba jsou vyspělí stejně jako lidstvo a žádné mezihvězdné lety nejsou možné nebo alespoň ne tak jak ve filmech,realita je trochu složitější,ale tak či tak obě varianty jsou možná a to i najednou.

   4. matej steinhauser

    @Jiří Matouš Na Adama a Evu také neveřím, Ja taky věřím že jsou nejaké planety v pohodné vzdálenosti of středu galaxie jako slunce, ale já si myslím že to jsou jen microorganismy.

   5. Jiří Matouš

    Já neřekl že na to věřím jen říkám že je nepravděpodobné,aby jsme ve vesmíru byla jediná planeta která má biologický život organismy a civilizaci a to co si mi poslal všechno znám a mimochodem furt lepší věřit na mimozemšťany než na náboženství či nesmysly jako Adam a Eva kteří se tu najedou objevily již plně hotový dospělí lidé což je z hlediska fyziky a biologie kardinální nesmysl a nic takhle v přírodě nefunguje.

  29. Royal Darth

   Už viem komu patrí ten trojuholníkový tvar. Star Destroyer so Star Wars.😁😁😁💖💖💖. On má trojuholníkový tvar.

  30. Royal Darth

   Poďme vykopať tie diamantu. Kto súhlasí?😁😁😁😁💖💖💖💖

   1. Royal Darth

    @Jan Šťastný No. To je veľká pravda.😁😁😁

   2. Jan Šťastný

    Navíc cesta by trvala desetitisíce let

   3. Jan Šťastný

    Pak klesne jejich cena a budou bezcenné

  31. KarlosU 06

   Best budou i o marsu?

  32. AlesPlays

   Další top video 👍

  33. Kamila Hantová

   Super způsob jak trochu pobláznit děcka. Vaši tvorbu mam ráda, ale tohle video se obsahem blíží “top 5 nemocí způsobených očkováním”.

  34. Depo lCZ

   Top pět věci včem mají kluci výhodu než holky 😀

  35. sinaporovic

   Ja by som dal ako číslo 1 fiziho

  36. Metling Cz

   Ta diamantová planeta!? Kámo chci být kosmonautem,a půjdu ji vytěžit, Minecraft diamanty!😂

   1. Royal Darth

    Dobrý nápad. Súhlasím s tebou.😁😁😁💖💖💖

  37. Nelo YT official

   Čo je diamant

   1. Eliška Modrá

    💎💎💎

  38. Nelo YT official

   Ja by som chtel tů planetu

  39. Daniel Hůlek

   Top 5 stávek učitelů. prosím

  40. BartComicsCZ

   👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  41. Nutellka YT

   Kde jsem ja

  42. Michalov Svet

   Top 5 faktů o Betta Bojovnici

  43. Michal Galanter

   Top 5 nejrychlejších aut na světě🔥👌👌👌👌👌👌👌👌

   1. Sehr lecker Maulwurfkuchen

    Jenže se to změnilo, stejně by to bylo obsahově špatně. Ten Devel Sixteen nikdy neexistoval a nejrychlejším byl v tomto desetiletí vždy Koenigsegg, aktuálně Koenigsegg Jesko.

   2. Trencr :D

    To už natočil

  44. LOLlamerLOL1

   1:16 Jo a Země je placatá... :)

   1. Royal Darth

    Zem je guľatá. Ale moment. Nie tak celkom. Vrchná a spodná časť Zeme je rovná.😁😁😁💗💗💗

   2. Moli nie je tak zlá

    @LOLlamerLOL1 vieš tento vtip už dávno nieje Originálne

   3. LOLlamerLOL1

    :) Tady někdo není moc seznámen jak na internetu funguje sarkasmus nebo ironie. 🙃🙃🙃

   4. Marek Volf

    Doufám že to měl být nepovedený vtip. Člověk který věří, že je země plácata má hodně velkej mentální problém

   5. Moli nie je tak zlá

    Ked si robíš srandu tak si už trápny ale keď si v tom tak to mi je jedno

  45. majstr men

   Pls natoč top 5 nejvlivnější lidé v historii

  46. Subaru Sakamaki D i a b o l i k L o v e r s

   Tá jednotka bola najzaujímavejšia :d inak super video ako vždy😄

   1. Jan Šťastný

    Ale Dark knight neexistuje

  47. Ida Ralisova

   Top nejdivnějších věcí/předmětů nalezených na zemi🌍

   1. Royal Darth

    Dobrá odpoveď.😂😂😂😂💗💗💗💗

   2. Rose the creepypasta girl

    To budou asi lidi 😂😂😂

  48. Tak hele ty Debílku

   U té diamantove planety bych si nebyl moc jistý tím že je to pozůstatek hvězdy... aby se do tohoto stádia hvězda dostala potřebuje mnohem víc miliard let než 14 což je prozatímní délka vesmiru... Spíš si myslím že diamant tam vznikl stejně jako na zemi... Je blízko hvězdy takže tam je horko a je docela velká takže v podzemí bude obrovský tlak... Perfektní podmínky pro vznik diamantu... i země má pod povrchem obrovské ložiska diamantu... (jestli se pletu tak mně opravte)

   1. Marek Volf

    Podle mě máš pravdu.

  49. HUGO PNIK

   Kdo by chtěl více info o black knightovi podívejte se na video Patrika Kořenáře

   1. Jan Šťastný

    Souhlasím

  50. Jakub Dlabola

   Top nejoblíbenější jídla

  51. Martin Steinbauer

   druhé místo To mi připomíná hru Zarya 1.

  52. Emilie Smesna

   Top 5 nejčastěji používaných jmen

  53. Corso /LOSER

   Nejlepší videjko

  54. Aurel Guman

   Wow mne prislo tvoje video😍

  55. Forever Paťuš

   Aj Ondra Vlčka tam našli 😄😄😄👍

   1. Hřib CZ

    @Forever Paťuš PŘESTAŇ ONDRA JE NEJ CZ-newsR!!!!!!!!!😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡☠

   2. LastAika

    @maijo af chcípám z takových děcekxddd

   3. lupamysli lupimysli

    Forever Paťuš nauč se skloňovat❤️

   4. maijo af

    TO CO JE KURVA ZA KONTENT

   5. klára Šilhavá

    @Forever Paťuš ok super

  56. Jakub Andel

   0 zhlédnutí 25 liku dobře

  57. ProFilms

   0 zhlédnutí 22 liku

  58. simiwill

   Yay

  59. Damian Bárta

   Good😂

  60. Jakub Zunt

   Super video:-)

  61. 100 SUB WITH YOUTUBE CHALANGE!

   První fajn vidro

   1. Eliška Modrá

    *Video

  62. Štěposaurus cz

   Hustý

  63. Kak7tusE S

   Prvy

  64. JUST_Marko1cZ

   Best