TESLA CYBERTRUCK - MEGAFAIL NEBO REVOLUCE? [4K]

Petr Mára

Petr Mára

105 452 zhlédnutí154

  🔥 Odběr kanálu
  cz-news.net/chl/UCSgFxc7dM_mjQIC0zxn1zqw
  ☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
  👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
  Kamera a střih: kouzelník 🙏🏻 Marek Niessner
  👉🏼 instagram.com/marek_niessner/ 👈🏼
  👉🏼 marekniessner.com 👈🏼
  Odebírej můj newsletter
  👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
  Více:
  instagram.com/petrmara
  facebook.com/petrmara.page
  Ask.fm/petr_mara
  twitter.com/petrmara
  petrmara.com
  Hudba: Andrew Applepie - Antarctica Feat. Redhead Gang
  👉🏼 soundcloud.com/andrewapplepie/antarctica 👈🏼

  čas přidán Před 19 dny

  Komentáře

  1. ales hejral

   Mnozí to tu už napsali. Auto je tak nezvyklý, že to chce čas. Čím víc o něm vím a čím dýl se na něj dívám, tím víc si zvykám a víc se mi líbí. Stejně jak s dělenými světly u Octavie. :-)

  2. Vladimír Hrbata

   První dojem hrozný, ale po přečtení informací si říkám proč ne. Tak mu fandím, protože provokuje a vyvolává údiv i nenávist. Chtěl bych zažít ten pocit přijet a zaparkovat před naším panelákem . Taky je to hranatý jako krabice ....😂

  3. Miroslav Mušálek

   Ahoj Petře, jak je na tom ta bezpečnost ... ve filmu Demolitionman byla bezpečnostní pěna .. :D

  4. David Bascheri

   ochrana chodců-0, výhled z auta-0, parkování - 0, smysluplnost elektro-0 /budoucnost je ve vodíku/- podrtženo sečteno Musk stejně jako Jobs vyrobí levně nesmysl, kterej bombasticky představí a rybky to kupujou:)

  5. David Bascheri

   ochrana chodců-0, výhled z auta-0, parkování - 0, smysluplnost elektro-0 /budoucnost je ve vodíku/- podrtženo sečteno Musk stejně jako Jobs vyrobí levně nesmysl, kterej bombasticky představí a rybky to kupujou:)

  6. Marcel Blažek

   Auto Homer.

  7. Petr Hoffmann

   Ahoj Petře, mně se zatím nelíbí. Pravděpodobně proto, že mám rád organické designy, ale to je věc subjektivního vkusu. Snažím se respektovat všechny způsoby uměleckého vyjádření, takže i takový design auta. Nicméně se mi zdá, že tohle auto bude díky ostrým hranám a zmiňované extrémně pevné karoserii hodně nebezpečné pro všechny živé bytosti v okolí. Vem si situaci, že přehlédneš důchodkyni za autem, která se snaží odšourat do bezpečí a drcneš do ní, byť jen v pětikilometrové rychlosti. Když ji trefíš nešikovně zadní hranou... nechci domýšlet čelní střet do padesáti a to po městě jezdíme i rychleji. :) Trochu mě to nutí uvažovat nad tím, jakými hodnotami se Musk řídí, když tohle nechá projít "ven"... Z celého toho uvedení mám zvláštní pocit. Díky za pěkné video ;)

  8. Josef Vacek

   K 11:09 Sklo zkoušeli rozbít před prezentaci několikrát - neúspěšně. Viz. Muskův Twitter.

  9. Tomáš Touha

   Díky!

  10. mirek hruby

   Stejné dojmy... Počáteční šok a pocit že si někdo dělá srandu. Dnes to začínám chápat a líbí se mi každým dnem víc a víc.

  11. [ EvolvE ]

   U toho skla nejde o to aby neprasklo ,ale proto aby co nejméně věcí prošlo přes něj. A jak jsme mohli vidět tak neprošlo! Takže sklo svůj účel 100% splnilo.

  12. Michal Pacovský

   Moc se mi Líbí.

  13. Samuel Duda

   13:15 Zrychlení z 0 na 100 za nějakých 2,9 km/h XDD

  14. Yiri

   Já jsem se na to představení díval několikrát a říkám si, jestli to nebyl záměr. Kdyby se to všechno povedlo tak jak mělo, tak se o tom dozví jen skalní fandové. Tahle "nehoda" jim zaplatila masivní reklamu po celém světě. Navíc to v mnoha lidech vyvolá různé emoce (soucit, výsměch, cokoliv), díky kterému jim to v hlavě zůstane déle.

  15. Captain Deadpool

   mám rád ostré rysy na autech, ale tahle sedlová střecha je fakt hnus... Taková auta jsem kreslil ve školce a nejsem na to hrdý :D

  16. P O

   Jako dobry ale jako tak se jim neco dosere a ty hned z toho delas cernobyl

  17. Milan Procházka

   Za mě patří obří jednička marketingovému týmu TESLY. Dostat informaci o produktu i k milionům lidí, kteří se o téma nezajímají je perlou v marketingu. Vyrobí se situace, kdy jako něco selže. Firmu to jako poškodí poklesem akcií ...... na chvíli. Jde o to, že sklo vyrábí někdo jinej, Tesla nemá sklárnu a velmi rychle se na to zapomene alevšichni o něm budou vědět !

  18. sarkano

   Mě se to auto libi

  19. Fooler Cz

   Mě zajímá hodnocení euroncap

  20. Tomáš Semančík

   Hnus to je

  21. Kate Kozakova

   Asi tady patřím do té méně četné skupiny a to auto se mi nelíbí. Nechápu proč všichni tak moc blbnou s elektroauty, když zdroj elektřiny je z větší části z uhelných elektráren. Nejdříve by to chtělo efektivní ekologický zdroj energie a až na to adaptovat auta. Jako poměrně efektivní mi přišli auta na vodík, kdy jako vedlejší produkt jízdy vznikala čistá voda.

  22. J D

   Projde to STK? :D

  23. herrlogan17

   Myslím, že pavouk na okně byl celkem promyšlený tah :)

  24. notm sacrert

   podle mně elektro auta nemají budoucnost když vydržej 20 let dejme tomu,normální auto vydrží dýl nebo se na tom musí dýl makat než bude elektro auto plnohodnotný produkt

  25. Arpád Rubint

   Je to proste "Amerika"...mohutná, extrémne výkonná , pohodlná a veľkolepá

  26. Vladimír Zábranský ml.

   Mě se líbí. Vytvořil tvary které v 60 a 70 letech představovaly dalekou budoucnost. Jules Verne letal ve svých knihách na měsíc a byl to jen snílek kterého nikdo nechápal! A dnes?? Já bych ho bral hned!! Mám rád neobrutalismus a dotohoto stylo to auto naprosto zapadá. Je to auto jak z Demolition Man! Dnes se tomu každý směje a za několik desetiletí to bude mít každý. Konečně se našel někdo kdo si prosadil svoje. Je čas se posunout dál. A né 50 let stát na jednom místě.

  27. Famim

   Nejsem nějaký Fanda Tesly ,ale to prasknutí skla nebyl fail.Diky tomu ,že to sklo prasklo ,tak mluví každý ,takže se tesla dostane víc do podvědomí . A to že vůbec ta železná koule neproletěla sklem na což už nikdo nehledí ,tak to je ten wow efekt .

  28. Karel Suck

   Nelíbí. Tenhle desing byl in v 80-90 letech. Ta roleta se bude klepat ve vyšších rychlostech. Tesla nedomýšlí své návrhy do konce a na to dojede. Návrh cybertrucku neunikl, protože ten kdo ho našel a měl ukrást, nevěřil že tohle Tesla myslí vážně.

  29. maXXik1337

   Rekneme si to uprimne. Kdyby se takovyto prezentacni trapas stal JAKEKOLIV konvencni automobilce, tak si z ni udelate uprimnou srandu. To je proste MEGA FAIL. Trochu mi vadi, ze se tomuto cloveku, respektive jeho firme, odpusti kde co. Ano, nikdo neceka vse perfektni, ale samotna "build quality" tesel je - na pomery premiovych znacek - uz davno znamy problem, ackoliv na tom snad pracuji (trva to dnes uz roky).

  30. Josef Jebavy

   Ty mapy možná budou OpenStreetMap

  31. Shadow Wraith

   Mně se líbí.

  32. Likekinkajou

   Tohle fakt nechápu Octávku 3 generace s těma rozdělenýma světlama všichni pomlouvají a říkaj že je hrozná přitom je skvělá a tenhle kontejner na kolečkách všichni milujou a každej řekne že to je bezvadný 😐

  33. matkat cz

   To auto je super

  34. FLESI

   Co ?? Za 100$ předobjednat? To je nějak málo ne, na takový auto.

  35. 最好_Denda05

   Podle mě super auto už na to začínám šetřit

  36. Filip Marčík

   Mě se cybertruck líbí.

  37. Lenka Dubska

   #9:39 Bum bác

  38. mr._ jan Videos

   Zlatej dodge ram 😂😃

  39. Flowee Music

   Chtěl bych tě malinko opravit s těmi okny. Okna praskla kvůli tomu, že byly naprasklé růžky po tom co bouchali do těch dveří. Jinak výborné video

   1. Flowee Music

    Jiri D. Neříkám že nemáš pravdu. Ale udělat srandičku která způsobila 16.1 miliardový pád v akciích nevím kdo udělá :)

   2. Jiri D.

    Pokud by jste někdy viděl neprůstřelné sklo,tak by jste takovouto blbost nikdy nenapsal. Byl to záměr rozbít ty skla a dělat,že se něco nepovedlo. Ten člověk si to může dovolit,dělat si takovéto srandičky z lidí ví,že se to ihned roznese do celého světa. Sám bych o nějakém autě nevěděl,pokud by se všude neřešilo prasklé sklo. Takže asi tak. ;-)

  40. Tomas Rabl

   Za mě je to revoluční auto (ne jen elektro). Desing a další vlastnosti auta budou ostatní automobilky do několika let kopírovat. Podobně jako Apple a iPhone. Možná to teď řada lidí bude odsuzovat, ale nebylo to tak i u iPhonu?

  41. Sorbon Kokš

   Gucci má taky strašnej design ale lidi si to kupujou protože se to jmenuje Gucci a jinak to nebude ani s teslou, mamonství, přehánění se kdo má to a to, bude pořád. Kdyby byla multipla od tesly, tak by se vam taky libila a nezkoncila by jako nejhnusnejsi auto na svete ovečky😁😉

  42. Constantly hungry

   Ty parametry toho auta jsou úžasné... jestli je to vůbec pravda, ale to auto vypadá hrozně

  43. nador rakhon

   Vzhled otřesný. Jako z béčkového scifi v osmdesátkách.

  44. Cyril Chrobok

   99,9 odběratelů!

  45. Radek P

   Počkám si až to bude na vodík. A i potom se mi to nebude líbit. Vám všem, kteří se ti nad tím rozplýváte vzrušením musím připomenout, že tohle výfuk nemá.

  46. MNMK

   Mohl jsi to podat tak, že tam byl nejúspěšnější slovenský CZ-newsr - David Dobrik

  47. Willis Vrbica

   Za chvíli 100K

  48. Nico Klimek

   Moc líbí

  49. idevpas

   Fejk (slovensky ojeb) pre blbcov, ako celá Tesla.

  50. neywa402

   doufam, ze ho budou delat i v cerveny :)

  51. ccarpyx

   Když spouštěli z výšky na sklo koule tak to hned po pádu utěsňovali. Sklo na autě se rozbilo protože těsně před tím než na něj házeli koule do něj mlátili kladivem a to odtěsnilo sklo.

  52. Hafan

   Proč je tak levný

  53. Mik P

   Humus

  54. Nixon

   Gratulujem... Mne sa hrozne paci ako tento nepodarok si najde vzdy svojho fanusika... asi ako trabant. Bude dookola spekulovat ako to bol zamer a ako je to futuristicke a revolucne a podobne. To fakt sa rutime do takejto doby uplneho ignorantstva umenia a vkusu ? (sa vraciame do doby pred revoluciou?) To naozaj budete uctievat vsetko co je ine len preto ze je to ine ? Cela ta prezentacia sa nevydarila... auto je dizajnersky odpad hodny pohladkania 5 rocneho chlapca ktory nakreslil svoje prve auticko a vy v tom budete hladat nieco uzasne ? Nuz... len tak dalej. Mozno o chvilu aj odpadkova nadoba bude krajsia ako auto.

  55. Sip

   Zepředu a zezadu se mi to moc nelíbí, přijde mi to takový prázdný+to má divný světla(vypadá to jako LED pásek), z boku OK. Hlavní výhodu vidím v tom, že to bude tichý, na kradení dřeva v lese ideální.

  56. Josef Beneš

   omlouvám se za tak zbytečný komentář, ale musím se vykřičet. Já tak nesnáším, když na koncertě, nebo na nějakých takových akcích musí každý držet ten mobil v ruce a natáčet to... Je mi z toho zle... navíc kazí výhled těm lidem za nima. Ale jinak hezké video =D

  57. Marcus

   Libi

  58. Roman Barton

   Odporná elektrická krabice ! Hnus.

  59. Václav Plachta

   Až si to koupí první Čech, tak to zastaví celou ulici.

  60. TONY

   Takový reálný Iron Man 😃

  61. Frantisek Va

   Ja tomu moc neverim ze by si to Musk neoveril. Dle meho nazoru prasknuti skel byl marketingovy tah a ten se povedl.

  62. ctije

   Těm lidem fakt úplně jebe v palici, jak si musí všechno natáčet. 😂

  63. Petr Peterka

   Poprvé jsem byl na rozpacích, ale miluji scifi z osmdesátek a nakonec mě top dostalo. Ano, líbí se mi! A jak je ve videu, že nevíte jakj se zachová při srážce s chodcem? Na to by měl myslet ten chodec.

  64. Iocz

   Tak tohle je učelové auto vůz použitelný do terénu a podle mě má přesně takhle vypadat vůz do pracovních podmínek aby se člověk nemusel bát že to někde škrábnete odře atd. Moderní rádoby offroady které mají 19" litá kola ideálně s nízkoprofilovými pneumatikami metalízu atd. A pak aby se člověk bál s tím vyjet i na pole aby to nepoškodil. Za mě to auto do pracovních podmínek vypadá dobře a vím že když někde zakopnu o kámen vezmu klacek v lese drcnu do něčeho tak se to nerozpadne aspoň to tak působí.

  65. Clon

   Takže to nejlepší je že ta hrůza je udělaná ze stejného plechu jak žigul a tvar jak 30 let staré Jehle ( pro místní odborníky Jehle Saphier je auto které se vyrábělo 80. a 90. letech mělo podobný design a jelo už v té době přes 400km/h) to bylo auto které předběhlo dobu ne tohle které jen neprojde přes normy a díky volantu z knight ridera se s tím bude i pěkně blbě jezdit atd.... příště představí co oblek ze strážců vesmíru?

  66. Cuoax Gaming

   MEGAFAIL

  67. Pavel Fürst

   Samozřejmě tohle auto na silnici ( jako sériový vůz ) nikdy neuvidíte, rozhodně ne v Evropě :-)

  68. Josef Nožka

   ... skvělé auto i video, díky👉 👍✊✊ 🙋

  69. blabla62871

   musk uz dlho avizoval ze dizajn bude nieco netradicne a vzdy bolo na nom vidiet nervozitu. preco zrovna takyto dizaj? futurizmus? coolovost? marketing? ani jedno :) dizajn je absolutne podriadeny nizkych nakladom na vyrobu. cybertruck su vyrezane plechy, vsetko je rovne a co najjednoduchsie mozne vyrobitelne. na dizajn musk sere, jedine co ho zaujima je funkcnost a naklady na vyrobu, aby za co najmenej mohol vyrobit co najviac. a rovne plechy a rovne skla a ziadna nosna vnutorna struktura, iba samonosny obal je to to najjednoduchsie co moze vymysliet. preto tak velke auto stoji ako model 3, u ktoreho je musk zavisli od stoviek dodavatelov, ktori su nespolahlivi a drahi. musk je v podstate komunista, vsetko si chce vyrabat sam, pretoze iba vtedy je vsetko 100% tak ako si to predstavuje. co sa tyka crashtestov, predpokladam ze predna cast je robena z makych plechov, alebo samonosny sud konci skor a pred nim je este dorabana deformacna zona, len je to zakomponovane do dizajnu, takze to nieje vidiet. urcite myslel aj na toto, resp to este budu riesit kym to zacnu predavat.

  70. Honza Krčil

   Co Mazda? Myslím si že dneska dělají něco podobné odvážného jako Tesla, možná mnohem víc. Důvodem je extrémní hysterie kolem spalovacích motorů do kterých Mazda intenzivně investuje a je jim potřeba přiznat velký pokrok v tomhle směru. Zároveň jejich design je podle mě super a také odlišný od ostatních. Upřímně nechápu proč jste jejich nový motor na kanálu nezmínil. Chápu že Vás zajímá hlavně elektromobilita ale nemyslím si, že je kvůli tomu třeba ignorovat ostatní zajímavé technologie v téhle oblasti.