SAMEY - Poslední básník na českosloveské rap scéně

Real Talk

Real Talk

125 876 zhlédnutí358

  #soutěž probíhá do konce listopadu (november) pouze zde na youtube (komentář označ #). Podmínkou je odběr kanálu REAL TALK.
  spolupráce: realtalkpraha@gmail.com
  support: www.patreon.com/realtalkpraha
  IG: instagram.com/realtalkpraha/
  FB: facebook.com/realtalkpraha/
  Témata rozhovoru:
  00:23 Groupies na koncertech
  02:05 Videoklipy
  04:25 Nová deska XYZ, featy, V korunách stromů
  11:52 Jak tráví volný čas, čtení knih
  14:24 Symbióza s přírodou, ekologie
  20:18 Vzdělání, veganství
  25:30 Rapování o materiálních věcech
  29:45 Vysněné featy
  31:00 Rapeři vs. umělci, kdo je umělec?
  35:10 Co je móda, tetování
  37:35 Ego, Tekashi,
  42:55 "Modlitba" jako rituál
  45:00 Rodina
  47:45 Anketa
  51:00 Soutěž

  čas přidán Před 12 dny

  Komentáře

  1. Vanessa Xxxxr123

   #soutez Za symbiozu pokladam vsetko co pomaha prirode (tym pomahanim myslim snazit sa byt zero waste alebo snazit sa byt viacej ekologicky).

  2. Rony Wohner

   Jsme jenom zvířata. Mikinu nechci

  3. Ta Afrodita

   Samey vypada jako zajimavy clovek, skoda ze te nepoznam osobne. Hodne stesti ve vsem

  4. Soňa Kutlíková

   Podla mňa to je keď dokážeš utiecť z dnešného sveta niekam ďaleko hlboko do lesa a cítiš sa tam užasne priam dokonale dobre keď sa započúvaš do štebotania vtákov alebo čo i len žblnkania potoka je to nádherné miesto a pre každého je to pritom niečo iné

  5. Peells

   Feťačik

  6. Melany

   #soutěž V kráse lesa,bez komerčných zmetkov, Skrýva sa nečo,nie z dávnych predkov. Slnko ich budí s pokojným ránom, Oni tam stoja aj zo svojim pánom. Ten pán šaman kráľom je kmeňa Poslal ich rovno,okúpať sa do prameňa Žblnkot vody,život lesa Keď si to vážíš,neminie sa Kvapkami dažďa zeleň polejú, Pokiaľ lesné plody dozrejú. Žalúdky spievaju v tónine hromu, Jedia v súkromi lesného domu. Vôňa kvetov zavedie ich do omámia, Dokým nezistia existenciu poznania, Ich nahé telá,zakryté sú listamy, Oni mysľou sa spoja so stromamy. Mesiac a hviezdy oči im uspáva, Tma celý kmeň pohltáva. Všetky živly stretli sa náhodou, To je SYMBIÓZA S PRÍRODOU!

   1. Melany

    @ZeroXx sa nedalo neopustit :d🦋

   2. ZeroXx

    AABB si sa opustil no

  7. FoX 21 F0Nke

   saul

  8. Marek Jäger

   #soutěž Být v souladu s přírodou znamená žít s ní v rovnováze. Vždy, když si něco vezmeme, musíme něco odevzdat. Idea trvale udržitelného rozvoje. Když se rozvíjíme my, musí se s námi rozvíjet i svět - i příroda.

  9. Jáchym Podstránský

   Bude někdy real talk na spotify?

  10. Adam Vasko

   #Soutež Byť jej neoddeliteľnou súčastou.

  11. Ivan Tuček

   #soutěž příroda > člověk

  12. Adam Tolar

   44:00 PRESNE tak

  13. Robo Jacko

   Pročse dela duležity jak hovno na paličce.

  14. Suicide adam

   Hes high af 🤣

  15. AJO 55

   Super rozhovor

  16. David Guňka

   Kde koupím tu mikinu co má samey? Aspoň značka prosím ☔️

  17. Není Důležité

   příroda je naše druhá matka vždycky se nakonec otočíš k ní ať už hledáš sestru či bratra to ona v tobě ten klid rozezní všichni staří nám usilovně radí jak rozsoudit tuhle #soutěž užívejte si, že jste mladí ale vyberte si radši strom než betonovou věž v lesích, na loukách, u potoka klid, harmonie, nechybí tu nic tak proč tohle ničíme rok od roka planetě začíná být hic

  18. Milan Liman

   deebilko

  19. Pavel Bareš

   Richard Krajčo by byl zajímavý v Real Talku, zvažte to!

  20. Šimon

   Nádech a výdech, neublížit, dávat, přijmat a poděkovat.

  21. Milan Žiak

   #soutěž Žiť v symbióze s prírodou. Je to velice relatívny pojem a myslím si že každý môže mať úplne odlišný názor, ale premna žiť v symbióze s prírodou je prísť do tej prírody oddýchnuť si tam natahat energiu z nej a naoplatku tam nechať kus seba, keďže to má byť symbióza. Kus seba preto pretože my ako ľudstvo sme kus prírody vychádzame z nej. Príroda a človek je niečo ako vzťah s matkou. Matka ti dala život vychovala ťa a ty jej na oplátku dávaš svoju lásku kus seba. Milujem prírodu je kus mňa. Peace Samey je skvelý človek ♥️

   1. Milan Žiak

    @Lucie Zachová ďakujem ❤️

  22. Nathalyę Rø

   pod pojmem „symbióza s přírodou" cítím lásku a propojenost úplně všeho. Mám ráda stejně jak strom, včelu i tebe. Příroda mi dodává energii a já dávám energii přírodě. To je ta symbióza, ve které bychom se měli naučit žít.

  23. Dinamo Blade

   Dýchat kyslik. 🔥😂

  24. kvn

   citim silnej kanye influence

  25. F i s k u s

   Symbioza s prírodou podľa mňa znamená uniknúť z tohto uponáhlaného sveta niekam do prírody žiť z prírody a čerpať znej energiu či už v podobe relaxu pri tečúcom jazere alebo ju dávať naspäť pri starostlivosti u zvieratách ktoré nám to vrátia láskou, mliekom a žiť spokojný a kľudný život a obrábať si pole na svoju obživu. #soutěž

  26. kaisiist

   #soutěž plout

  27. Ondřej Koželuh

   @ Být v symbióze s přírodou spočívá především v mluvení o dané symbióze, zatímco jedete městem v autě, co má aktuální spotřebu minimálně 25 litrů na 100 a máte v puse nevkusnou kolotočárskou cetku z drahých kovů, jejíž cena by stačila k rekultivaci lesa o velikosti fotbalového hřiště. Neúměrně a zbytečně se zasahuje do přírody, aby ona nevkusná cetka byla vytěžená a zpracována, takže je vlastně příroda zatěžována jen kvůli takovému rozmaru, že někdo chce mít hubu stejnou, jako jeho oblíbenej rapper před 15 lety. IRONIE. Každý by měl začít u sebe a snažit se balancovat mezi uspokojení svých tužeb a potřeb, což je relativní vzhledem k majetkovým poměrům daného jedince a mezi snažením se o co nejmenším zatížení přírody a co nejméně intenzivním zásahem do ní, nebo dokonce o pozitivním působení na přírodu a snahu o zlepšení jejich vlastností a navrácení do původního vztahu. V konkrétním případě Sameye - jasně vydělal nějaký prachy, chce si je užít. To je přirozená lidská vlastnost. Možná by stačilo hledat alternativu a místo Ferarri koupit třeba Teslu S, kde si pojezdí pod 150 km/h možná ještě lépe, jezdí relativně ekologicky (nepouštějme se teď do diskuze o velké zátěži na výrobu a následnou likvidaci baterie prosím) a nepodporuje ropného molocha, který hraje posledních 100 let velkou roli ve formování celosvětových socio-ekonomických vazeb. Samey chce flexit nějakým bling blingem? Taky možnost. Takové Rolex Daytony ve full gold variantě. Podpoří firmu, která se po celém světě už několik dekád podílí na charitativní činnosti, podporuje kulturu a sport. Pokud se o ně bude pečlivě starat, jednou je dá svým dětem, budou jim taky dobře sloužit a eventuelně i další generaci po nich (tomu se říká recyklace :D) a nezkončí někde vyhozený po 10 letech, jako ty grillz, až si uvědomí, co nosil v puse za celkem výstřední nevkusnou šaskárna, kterou si člověk nad 30 let dobrovolně do pusy nedá. A teď mi nedejte tu mikinu, protože Sameyovi nelížu prdel a snažím se kriticky myslet nad rozporem mezi jeho řečma a činy, ačkoliv si myslím, že je na dobré cestě, jeho hudbu cením už od samého začátku, považuji ho jako za jednoho z nejkreativnějších současných umělců a vidím ho jako jednu z jednoznačně největších potenciálu na CZ-SK scéně, který to tady potáhne a bude number 1. HOWGH.

  28. Mixer Oooo

   Pro mě cizí člověk, nikdy jsem ho neviděl... 🙈

  29. Samo Kohut

   Tomu ver...rýchlosť prehrávania 1.25x inak zaspíš.

  30. S. draconian

   Symbióza s prírodou je niečo ako láska dieťaťa a matky je to pud k prírode je to žitie s ňou mysľou duchom i telom

  31. Tomáš Klusák

   #soutěž „Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“ Řekl bych, že odpověď nejlépe vystihl Antoine de Saint-Exupéry.

  32. Roman Junás

   # Symbioza pre mna znamena ze sa starám o prirodu a ona sa stará o mna

  33. toman

   #soutěž Žít v symbióze s přírodou znemená poslouchat svou duši a ne svůj rozum.

  34. Matt B

   #soutěž je jedno co řekl, hlavní je nevnucovat lidem svůj názor. Buďte svy a žijte svůj život

  35. Matt B

   #soutěž je jedno co řekl, hlavní je nevnucovat lidem svůj názor. Buďte svy a žijte svůj život. ))

  36. Meno Nerieš

   jednoducho spolunažívanie

  37. Cecko

   Poslední básník na českosloveské rap scéně je Kato. Co dělá tenhle kluk se nedá ani nazvat rapem.

  38. DOOM 11

   Další host VIKTOR SHEEN bože to by bylo úžasné

  39. Marcel Hájik

   Byť v symbióze s prírodou známena podľa mňa presne to čo tým myslel samey. Žiť v spolunažívaní s prírodou, ktorá svoje zdroje dokáže obnoviť rýchlejšie ako ju "použijeme" takže sa príroda nezničí. Preto aby sa taka príroda dokázala rýchlo obnoviť treba od civilizácie ktorá bude spolunažívať s prírodou aby jej zdroje používal iba na potrebné veci. Výhodné žitie pre obe strany. To je symbióza s prírodou. #soutěž

  40. Martin Pitlík

   Myslím si že symbióza z prírodou je to že nezasahujéme veľmi do tej prírody predsa je tu len dlhšie ako my nemyslím to tak že teraz budeme žiť v jaskyniach ale treba so okratiť o tak zbytočne veci ako je napr.(nový kabát z polárneho medveďa ,veľký stôl zo sekvoje ....a tak )

  41. Lukáš

   Jeden z nejhorších rozhovorů, co se vyjadřování dotazovaného týče, co jsem kdy viděl. Sameyovu tvorbu mám celkem rád, ale tohle jsem nedal ani do půlky..

  42. SADICEDAY

   symbióza s přírodou může být jako mezi ženou a mužem, když chceme plnohodnotně žít v symbióze štastný život, měli by sme se chovat zodpovědně i k druhým i k přírodě. Myslet s předstihem a přemýšlet, než uděláme něco špatně, aby to vůbec nepřislo. Čí víc chyb, tím víc se porušuje symbióza a je větší pravděpodobnost úpadku a toho, že na nás třeba taková příroda zkusí svoje chyby, aby nám vrátila ty naše chyby. CCA to může být taková pokora k přírodě s tím, že ona nám to vrací.

  43. bori ski

   to muselo byť dosť náročné dať s ním rozhovor ......

  44. Micheal Fiala

   #soutěž Ideální souznění s přírodou. Dávat a dostávat. Bránit. Byl nám danej neskutečnej svět, ale musíme ho chránit. Je to jak když si člověk doma na zahradě pěstuje kytky. Aby měl hezkej domov, aby se tam cítil dobře. Jenže lidem nedochází, že celej svět je náš domov. Teď jsme ale v době, kdy nám příroda začíná pomalu vracet co jsme jí provedli a měli by jsme se zamyslet jestli se pro ní vzdáme určitýho pohodlí. Protože to co teď děláme není symbióza, ale z*sranej parazitismus. Chutná ti ten biftek, kvůli kterymu kácej amazon, aby tam mohli tu krávu chovat ? Stojí ti těch 5 minut denně, co ušetříš tím, že nebudeš recyklovat, za pohled na pláže plný plastu? Zredukuješ radši jak moc jezdíš autem nebo budeš poslouchat svý děcko jak furt kašle kvůli ovzduší ? Všechno je to tvoje volba, nikdo tě nutit nebude a jestli není blbej tak ani odsuzovat, ale je dobrý se zamyslet, jestli ti to za to stojí...

  45. Ad Morda

   Samey je z môjho pohladu velmi mudry clovek, cením ho aj ako hudobníka aj ako človeka, baví ma. Do súťaže o mikinu sa ale nezapojim, pretože viem že, všetci budu nasilu písať komentáre pod toto video iba aby možno vyhrali samovu mikinu, ludia co od neho poculi zopár trekov tu píšu falošné komentáre, pretože im ide iba o jedno a to o niaku mikinu, pre mna je vyhra to ze samey je taky aky je a rozdava nadhernu energiu vsade okolo seba dokonca aj cez taketo video, treba si vazit ludi ako je samey a podporovat

  46. PiCaLL iNo

   #soutěž být v symbioze s přirodou je v podstatě každa vteřina života kdy dýcháme, přemyšlíme, nebo dělame cokoliv, jen na to zapominame...když je člověk dejme tomu v lese, tak se v něm znova probudí ona přirozenost do které patří a v podvědomí mu blikne, že muže obdivovat to co celý život postrada

  47. Cristiano Lucarelli

   #soutež: člověk žije v symbióze s přírodou vždy a ani to nejde jinak podle významu toho slova (ačkoli se obvykle používá jen v pozitivní konotaci). Pointa toho, co chtěl Samey divákům sdělit, bylo zřejmě, že by se lidé měli více snažit aby šlo spíš o mutualismus než o paratizmus. :)

  48. KINA

   #soutěž Symbióza s přírodou = symbióza se sebou samým. Respekt, tolerance, klid, láska, rovnováha ke všem, všemu u všeho. Splynutí, vplynutí, ponoření do sebe. Rozumíš sobě, rozumíš všemu protože si vším, součástí všeho, součástí jedné velké pavučiny.

  49. radka kova

   Prosím hoďte to na podcasty 🖤

  50. Josef Kotrla

   Žít tak, jako by jsme tu vlastně ani nebyli. To je symbióza.

  51. Aquarian Aquael

   Symbióza s přírodou se nedá naučit . Je to jen vnitřní pocit. Každý člověk to vnímá jinak. Pro mě je to: Soužití s přírodou na naši plánete. Respektovat faunu i flóru pokud ona respektuje mě. A tam se teprve pozna jesli jsi v symbióze s přírodou .. Když h ladis divoké zvíře v lese a ono te respektuje jako ty jeho . Nepřišel jsem na lov a on mi nepřišel ublížit . Jsme v symbióze oba dva v ten pravý okamžik na tom správném místě #soutež

  52. Roman Fulop

   - "robím všetko preto aby som nerobil odpad" - (otvára plastovú fľašu)

  53. Vasek k

   jj symbioza s prirodou a pak odfrci ve ferarri...Kolik krav muselo zemrit kvuli jeho zlatejm zubum??? Diky bohu ze je aspon vegetarian, to ho dost zachranilo.....

  54. VAYT

   Symbióza s přirodou pro mě je společné dýchání, žití, to jak společně fungujeme a soucítíme. Moc krásná věc, kterou nevnímá intenzivně každý. 🌿 #soutěž

  55. dontcare

   Všiml si někdo jak moderátorku sere, že se Samey nedokáže podívat ani do očí?

  56. Ivana Kleinova

   V korunách stromov... Predstav si... Začína leto, slnečné lúče prenikajú cez konáre a na zemi trvoria svetelné kreácie. Teplý vánok ti hrabne do vlasov každým krokom. Nájdeš si ten správny strom a vylezieš naň ani nerozmýšľaš ako.. Sadneš si a započúvaš sa. Počuješ šum listov, vtáky ako sa dohadujú z konára na konár. Po ruke ti lezú mravce, cítia sladkú vôňu čerešní. Cítiš tú energiu. Tú energiu, ktorá sa spája medzi tebou a silou stromu. Oblaky sa ešte väčšmi spomalia a čas neexistuje.. Len tak tam sedíš. Žiješ. V symbióze s prírodou. Ďakujem. Ďakujem za mnoho vecí. No tak ako aj za tento rozhovor aj za sameyovu tvorbu a osobu, ktorá vnáša veľa. 💛

  57. Karolina Kris

   symbióza s prírodou pre mna znamená schopnosť sa zžiť s nou, snažiť sa pochopiť ju a jej potreby, znie to mozno absurdne ale o nu sa treba starať tkz take care over her. A ako vidíme v dnešnej dobe to začína naberať na dôležitosti, pretože keby sú všetci ľudia v symbióze s prírodou tak nemame v oceánoch ostrovy z plastov, zvieratá sa nezabíjajú kvôli potrebám človeka a hlavne by naša planéta nevyzerala ako skládka plna nezrecyklovatelnych plastov :)))

  58. Jakub Kobetič

   #soutež Spolunažívanie

  59. Petra Vé.

   #soutěž Z mého hlediska je to to, když vyjdu ven a cítím energii ze stromů. Když sluneční paprsky září na mojí tvář nebo když mi kapky stékají po vlasech, po tváři, po těle. Když se nadechnu čerstvého vzduchu. Když jdu bosa po trávě. Když je modré nebe a na něm mraky, které kreslí po obloze. To když si lehnu sama v přírodě a nechám tu přírodu, aby vstřebala mé myšlenky. Pozitivní energie. Radost z toho, že kvete strom, nebo že opadá listí. Je to propojení. Stát při bouřce na přímém dešti a nechat ze sebe kapkami deště stéct to vše co mě tíží a ono se to vstřebá do země a regeneruje mě to. Je to něco fascinujíciho. Je to jako když se Avatatové propojovali přes ty ocasy. Nedá se to popsat, je to něco co musí člověk cítit. Něco co musí sám zažít.

  60. D00shi

   #soutěž Čistě teoreticky žijí v symbióze s přírodou všichni lidé. Podstatné je, aby lidstvo jako celek vyvíjelo mnohem větší snahu dospět z parazitismu co nejblíže k mutualismu.

  61. Kníže Fanda

   Sergeie Barracudu

  62. Alex football

   Fituring Samey :ahhhhh

  63. S4m0

   Keď to ešte nikto nevyhral, tak som došiel vyhrať. Nech to má taku cenu nech si zaplatím podnájom. Paradny rozhovor, mal som čo počúvať keď som šiel po meste.

  64. miroslav nesvadba

   ..o ničem

  65. Erik Kizre

   #soutěž v korunach stromov jsme s bohom.

  66. Erik Kizre

   #soutěž byt v symbioze s prirodou je zalevat zelene kyticky a byt medzi nima a pak nasledne vykutit

  67. Tamara Miklenčičová

   #súťaž byť v symbióze s prírodou znamená byt volny ,mat čisté myšlienky,rozmýšľať nad tym ako a kde sa clovek vie najlepsie odreagovat a to práve v prírode:)

  68. Patrik Spišák

   Žiť v symbióze s prírodou pre mňa znamená žiť v príjemných a spokojných vzťahoch zastaviť čas a zamyslieť sa nad sebou a nad ľudstvom ako zanedbávame prírodu. Treba obdarovať prírodu tým čím ona obdaruje nás a nie zabíjať zver keď je premnožená a chodí po ceste lebo vraj ona chodí po "našej" ceste ale ľudia zabudli na to že skôr bol ten les ako cesta a my sme v ich revíri nie oni v našom. PEACE

  69. Radek Zatloukal

   #soutěž: Žít v symbióze s přírodou znamená stejně brát jako ji dávat.

  70. Maxim Majerčák

   Podľa mňa žiť v symbióze s prírodou je že si vážiš stromy,zvieratá atď. a je ti ľúto keď príroda trpí