Pizza Fresh - KDYŽ MÁŠ V NABÍDCE VŠECHNO...

JdemeŽrát

JdemeŽrát

122 454 zhlédnutí138

👕 Žrací merch: bit.ly/JdemeMerch
    🍔 INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat
    Dnes se spolu podíváme na restauraci Pizza Fresh Záběhlická a ochutnáme jejich pizzu, burgery, tortillu a spoustu dalšího jídla! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte!
    Obchodní spolupráce: jdemezrat@gmail.com
    Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch
    Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
    ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat
    ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat
    ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat
    ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat
    ► Předchozí díl: cz-news.net/online/video-avHdzDtff14.html
    ► Všechny díly JdemeŽrát: cz-news.net/online/video-avHdzDtff14.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch
    ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm
    ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :)
    Díky za podporu kanálu: Jana Krausová.
    Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)

čas přidán Před 10 dny

Komentáře

1. JdemeŽrát

👕 Žrací merch: bit.ly/JdemeMerch 🍔 INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat

1. TV DFM ZPRÁVY

🙂

2. WoixSK

(^o^)/

2. Aleš Pavlar

7:O2 Utrpení pro diváky kteří nejí

3. John Dou

Pizza je dobrá, ostatní věci jsou hnus a frajerka z ukrajiny co bere telefon by se mohla naučit česky.

4. Fíla Hanel

Mě štve, že Pizza Fresh , Burger Fresh , Burgr jako kráva a Burger Praha (a bůhví co ještě) je jedna a ta samá restaurace ..... Přijde mi, že když mají špatné hodnocení, tak si prostě v klidu založí novou restauraci a čau....

1. JdemeŽrát

Tak to jsem ani nepostrehl.. takze dalsi podvodnici 🙄

5. Tereza Englická

Pizza Fresh záběhlická - tam si kupujeme pizzu

6. N1ghT1kEU

No neasi nedávno jsem tohle měl od Pizza Fresh a je to good 😂 je jasné že jsem to měl když tu bydlím poblíž😂

7. Mia Barnes

Ano, protože slanina je přesně ten důvod, proč si lidi dávají saláty :D :D No, Caesar nedocením (alergie na ančovičky), ale ta tortilla vypadala výborně, tu bych si hned dala :p

1. JdemeŽrát

😂

8. Dominik Cizmar

Ta hudba v pozadí je hrozně potichu

1. JdemeŽrát

To aby nerusila :)

9. Jan Obrovsky

Ještě když jsem pracoval ve Vestci, tak jsme si s kolegy z Vestecké pobočky objednávali vcelku často, hlavně pizzy, ale i burger a i tu tortillu a vždy naprosá spokojenost, za tu cenu prostě super :)

10. Lukáš Brzák

Za podobnou pizzu jsem jednou nechal jen 115 kč

11. _VapeX_ Brawl Stars

Super video

1. JdemeŽrát

Diky :)

12. Jerry9997

Mně to nechybělo, videa ze Španělska byla logicky zajímavější, je to koncept, který neděláš pravidelně, navíc jiná země. Když si budu chtít pochutnat, tak si nebudu objednávat burger na dovoz. Dovoz ten kvalitní burger znehodnotí, nikdy to nebude stejný zážitek, jako když zvedneš prdel a dojdeš si na něj, takže by to byly vlastně vyhozené peníze. Za mě dovoz a kvalitní jídlo nejde dohromady, beru to jako určitou rychlejší/pohodlnější alternativu, když nemáš čas, peníze nebo jsi líný si dojít do restaurace. Navíc pokud nemáš dostatek času, jídlo si stejně nemůžeš vychutnat. 13:47 Tady má někdo evidentně moc peněz.

1. JdemeŽrát

Takhle to nemusi nutne fungovat, kdyz se vsechno udela s rozumem :)

13. RDKRL

10:27 U nás na severu - menu (cola + domácí hranolky + domácí dip) 140kč. Domácí bulka, maso naprosto výborný, udělaný tak akorát do toho odladěný omáčky a prvotřídní surovinky. Jojo, i chudej sever má svý výhody. Prodávají tu burgery za 100kč které překonalí víceméně většinu toho co jsem kdy ochutnal. .

1. RDKRL

@JdemeŽrát Jakoo oproti Praze určitě, oproti ostatním krajům to zase takový terno není.

2. JdemeŽrát

tak asi tam budou i jine platy :D

14. lps meli

Skus někdy turbo pizza

1. JdemeŽrát

ok :)

15. L. Juri

Popravdě asi chudák kuchař/i z té nabídky

16. Lu Sindy

Vždy mě napadne, kolik zvířat už položilo život za tento kanál....🙄... Co si raději dát toto... cz-news.net/online/video-5bAWexEL6ds.html

1. JdemeŽrát

ne vic, nez kdokoliv jiny :) Ale diky za zajimave video :)

17. Vanny Sims4

Ty vždycky než dokecáš,tak si sežeru jídlo 😂🤣😂😂🤣

1. JdemeŽrát

chce to vetsi porci :D

18. Vojtech Halvacek

Kdy bude to café imperial

1. JdemeŽrát

brzy :)

19. Megan Fasslerová

Schválně jestli nikdo z vás uhodné tuto otázku Co nepatři do McDonaldu A: hamburger B: nugetky C: hranolky D: hot dog

20. Geermini Heh

U nás v Brně jedna taková tortila 70kč a je úplně neskutečně dobrá a zhruba stejně velká jak ve videu. Takže hádám, že tu máme jackpot. :D

21. PAVEL K

Krasný Večer vám přeji vaše Komentaře Jsou Super Zkuste Udělat Výlet do České Lípy do Staré Lípy do Restauraci ńebo na a nebo Arbes u Nemocnice tam Dobře Vaří Naměstí Udělat Recenzi Osobně Dovoz Nelze Přeji vám Hodně Fanoušku a Vaše Videa Jsou Pěkná a Dost Dobře Dávate Lidem Dobrý Tipy kde se mají Dobře Najíst Vás Fanoušek Pavel z České Lípy.😊

1. JdemeŽrát

Ahoj, diky! :)

22. Theodor Otras

skus natočit pizza finezza

23. BlackMouse 96

Škoda, že si nechutnal tu sladkou pizzu. Bylo by to zajímavý 🤔

24. syrkan C

Konečně další video :D no u mě se stává tradice vzít si jidlo a koukat na tebe :D tuhle tradici budu držet až do doby než umřu :D a doufám že děti mojich dětí taky to budou dodržovat :D

1. JdemeŽrát

diky :)

25. Sarah Štrejbarová

Hele ve kvalitní restauraci, kvalitní César a můžu doporučit zaphyre teď nevím, jak se to píše pracoval tam, kdysi můj ex, za barem a na hoře v restauraci, protože dole je klub tak přísahám ti, že lepší César salát jsem neměla.

1. JdemeŽrát

diky za tip :)

26. Mr.Slanina

Kdyby jsi měl někdy cestu do Příbrami tak bych doporučil burgrárnu "Šáša burger" www.sasaburger.cz/ Jinak skvělý video😄

1. JdemeŽrát

tam jsem byl, slo to :)

27. Budvarek

Cibule neni nikdy dost

28. Tomáš Hladký

Když s mluvil o tom, že tam mají i alkohol, tak sem čekal, že si si taky něco obědnal

1. Berzeger

*hyk* tak a teď se podíváme na to osmý pivo, jestli je v pohodě.

29. only bng

Bych na tebe ani nekoukal kdybych nežral

30. Miloš Šiminský

Proč stále říkaš : Já tu do ochutnat😂

1. Miloš Šiminský

Ale ty povieš tu do 😂😂

2. JdemeŽrát

Protoze rikam Ja to jdu ochutnat :)

31. Tom Suchomel

Ahoj,mohol by si niekedy zrecenzovat aj syry?Napriklad lacne-drahe atd.

32. Ondrej Slovak

Prosím udělal bys recenzi na Pizza Comeback dle mého mají super pizzu tak bych byl zvědav na to jak bys to zhodnotil :D díky moc ^^

1. Ondrej Slovak

@JdemeŽrát super diky moc ^^

2. JdemeŽrát

nekdy udelam :)

33. Terez W

Já s panem kuchařem souhlasím, cibule není nikdy dost 😂🤦🏼‍♀️

1. JdemeŽrát

ok :D

34. Martin Papiš

ahoj,nechtěl bys někdy udělat velké srovnání jogurtů?:Dnebo prostě nějaké velké srovnání?:)Jinak super video;)

1. JdemeŽrát

Ahoj, nekdy udelam :)

35. Jiří Pavlík

Myslim ze by si ty kratky ukazky pred tvym vstupem nemel delat. Je to divny :-) ( neber to zle, jen muj nazor ) :-)

1. JdemeŽrát

na to si zvyknes :)

36. Fantomasmag

Až budu mít chuť na tortillu, vím, kam zajít na pěknou porci :D

1. JdemeŽrát

:3

37. RedanceRevolution

Objednávám zde často mám to kousek od domova. A měla jsem tam snad všechno a ty tortilly jsou nejvíc super. :-)

38. Tomas Konopac

Proč cibule mno tak Češi jedí cibuli otázka na kolik jste k tomu oprávněn to pochopit jinak video ok děkuji za něj :) Otázka je jiná jak přesně cibuli upravit na cibuli se dá zkazit strašně moc :) Upřímně že bych to nejedl , ale tohle je klasika průmyslového stravování co si takhle uvařit sám a zamyslet se co je jídlo a co je něco jiného to co předvádíte je průmyslovka ( strava na kšet bez ničeho k jídlu ) co třeba najít i podniky s víc domáckou stravou :) Nad těmi fastkami se mi se chce hádejte co :)

1. JdemeŽrát

urcite zkusim :)

39. Soňa Vaňková

Whooo našlehaný tvaroh 🥰🥰🥰 a ty tortilly vypadali dobře... Ale ten dezert 🍰 🤤🤤🤤❤️

1. JdemeŽrát

:3

40. Lukáš Lev

Z Pizza Fresh Záběhlická objednáváme pravidelně. Burger mě osobně chutná :) ..ale asi tím, že jsem v pořádné burgrárně nebyl. Jinak dále vedou vege tortilly ( ano chodí vždycky dvě nabušený ) a pizza... jenom teda sladká, kterou mají také v nabídce.

41. Night_Fury_CZ

Jo to znám čízsky dort :D

42. Dana Košťálová

Ach jo, každou chvilku reklama, Bože proč, je to děsně otravné a kazí to celé video.🤭🤭🤭

1. Sára Ramšáková

JdemeŽrát nene, český youtube stojí za ho*vno, s tebou v čele🤮

2. JdemeŽrát

@Sára Ramšáková tak na nich vydelavej taky, kdyz jsi tak chytra :D

3. Sára Ramšáková

Takhle se vydělává na blbostech

4. JdemeŽrát

diky reklamam se na tyto videa muzete divat zdarma a ja je pro vas muzu natacet :) Pokud ti vadi, tak doporucuju CZ-news Premium, sam ho pouzivam :)

43. Míša Piňosová

Dobrej burger existuje za 95...troufnu si říct, že patří k těm hoodně dobrým. Zkus Burger´s Klánovice. Rajče přes celej burger. :D

1. JdemeŽrát

diky za tip :)

44. pravcova _k

3:40 musíš porad tak promíchávat tu polévku ?😂❤️

1. JdemeŽrát

jo :3

2. Mamarian Ek

pravcova _k dělá vždycky😀

45. Ordinace v růžové zahradě 2 - Scény a různé

Co by za to dali v Číně.. :D

46. slysimwokem

Je to tak, že pokaždé co jdeš "žrát" tak natáčíš video?

1. JdemeŽrát

ne :)

47. Tomáš Pivoňka

Tak ten desert zničim celý :D

48. Žiarovka

Minule som mal zaujímavú skúsenosť s donáškou pizza. Klasický som si objednal, čakám 2 debilné hodiny a natešený s preberiem od kuriéra zlú pizzu. Tak sme to dako vyriešili a vrátil peniaze. Tak teda buď ostanem hladný alebo si objednam zas niečo. Tak si objednám a zas čakám 2 hodiny. A to je príbeh, ako som 4 hodiny čakal na pizzu😀

49. ConorMcGregorCZ

Chápu ze reklamy vydelavaji penize ale uz jich je moc to kazi dojem videa a je to otravne.

1. JdemeŽrát

reklam je porad stejne jako vzdy, cca 1 kazde 4 minuty :) Pokud ti reklamy vadi, tak doporucuju CZ-news Premium :)

50. Adam's clocks And gramophones!

Jdemezrat: Pizza, tortilly atd.. Já: houska s mazacím sýrem

51. xN3BR4SK4x EDIT

Je to v trendech ! 😱😱

1. JdemeŽrát

juhuu :D

52. Oliver Rathy

Ja mam domáce hranolky so syrom a kečupom+tatarskou

53. kubiik123

Cibule je zdravá! :D

54. unicorn sue

K těm tortilám🌯:u nás ve městě v nejmenovaném bistru /restauraci stojí, obrovská, výtečná a vážně dobrá kebab tortila 70 Kč. 🤩🌯🌯Nic proti těmhle tortilam, jen takový poznatek 😉🌯

55. Martin Dejmek

boze kdy se naucis vyslovovat tortilla....kup si slovnik

1. JdemeŽrát

videl jsi nekde realne v CR, ze by to nekdo vyslovoval "tortija"? :D Ja chapu, ze se to tak spanelsky proste vyslovuje, ale prece existuje neco jako prejaty slovo, ktery ma vzdy lokalni vyslovnost :D Nebo mi chces tvrdit, ze "bagetu" vyslovujes taky francouzsky? :D

2. NaTTy _Chan

Nebo si svůj názor někde nech :3 a jeho výslovnost je správná

3. NaTTy _Chan

Tak se na něho nedívej když tě to tak štve.-. Hlavně že když někdo neumí gramatiku... Tak je to všem někde.-.

56. dagondrive

149 kč :D

57. Kristynka Hvezdova

Tu polévku sem měla 😍😍😍

58. Jiří Mrázek

Konečně doma? :D Rád tě vidím zpět.

1. JdemeŽrát

diky :)

59. Suzann N.

Suzann N. Ty polévky dělají přímo v restauraci ? N.js to polotovary, jen trochu doopravené ? Většinou to poznám podle brambor.

60. Bukaj

Ten pocit když vzpomínám se slinami na cheeseburger z mekáče 🤣😂

61. Strom

Tvl proč ty 2-4 minutovy intra :/

1. JdemeŽrát

protoze to neni intro, ale dulezita soucast videa. Intro trva presne 7 sekund.

62. Franta Vokhurka

13:18 za 150 bych bral klidně jednu takovouhle :D

63. Lord Kremathor

Chcete 10/10 udělejte hodně jídla za málo peněz. :D :D ta změna v jeho hlasu když vidí velkou porci :D :D

1. JdemeŽrát

O velikosti to vubec neni.. muzes dostat kilove 💩 a porad to bude 💩😄

64. bara vandrovcova

nz

65. youtuber Dosty

S tím že za 119 Kč nseženeš burger na který budeš vzpomínat se slinama v puse tě opravím seženeš ale pouze v Soleks food Mohelnice tam jsou cena s kvalita burgerů luksusní

1. JdemeŽrát

Tak mluvil jsem spis o Praze :) Ale nekdy zkusim :)

66. Lucuki 26

Mňam tak tam bych zašla 😋

67. any san

Cheesecake takhle ma vypadat

1. Bela

To tedy nemá..

2. any san

@JdemeŽrát no cheesecake neni zrovna cesky jidlo a co vidim v anglii a svete, vzdy dobry cheesecake je soft a vypada takhle

3. JdemeŽrát

Kdyz myslis 🤷🏻‍♂️😄

68. Kateřina zikmundová

Slanina v salátu to je hrozná prasárna.. 😂😂😂

1. JdemeŽrát

😄

69. Sestřihy CZ

Jdemezřat: *ukazuje jídlo..* Já: 0:04 Tak sem si zapoměl jídlo no :D

1. JdemeŽrát

Chyba :)

70. HedvábnýDrtič88

Tak do těch tortil bych šel hned :)