Mix ze silnic a dálnic XXXI.

Komentáře

 1. jimmy donald

  1:07 tama taky tak přecházíme, když lezeme ze školy. Posledně jsem to ale nevychytal s odhadem rychlosti bezpečnostního vozu, který jel pod majákama za sklem, a nějak sme je neviděli proti slunci. Tak musel chudák asi ze 100 na brzdy. Divím se, že jsme nedostali odstřikovačem :-( Horší bylo, že jsme ho v zápětí potkali na recepci na studentských kolejích, kde řešil nějakýho ožralýho týpka :D

 2. Jiří Dohnal

  2:51 od Valmezu přes Hostašovice? :D

  1. KarosákCZ

   jj :D v intru jde vidět i bývalý Avex u Tesca ve VM :D

 3. Tomáš Juríček

  Co máte za auto? Ať vím na koho dávat pozor ať se nevidíme taky ve videu :D

 4. Roads Highlands

  Borec v passatu :-D prostě klasika :-D

 5. Central Europe DashCam

  Čáry máry fuk, to maloval nějakej magor...Jak můžou dát plnou na skoro rovný úsek kde je výhled asi kilometr dopředu? A retardi, kterým to přijde v pořádku mínusujou a nestyděj se, mor na vás :) Fajn sestřih :)

  1. Burys14

   +Central Europe DashCam Přerušovaný se šetří naopak na ty místa, kde by nedokázal bezpečně předjíždět ani Bůh...

  2. In Moravia

   +Plzeňská Teplárenská Diagnóza: Dopravní inženýr :D

  3. Plzeňská Jehlárenská

   +Central Europe DashCam Tady na tom úseku je mi to záhadou, kde se tam ty plný berou. Výhled krásnej, kolem pole, a nikdo se mi za strom/horizont neschová. Díky =))

 6. Michal Ryba

  je krasne jak pridavas aj ked vies, ze budes brzdit :D

  1. Michal Ryba

   +Plzeňská Teplárenská 1:30 mi to tak moc nepripada.. ides konstantne a ked vidis, ze tam vybehne a je jasne ze hned nezryhli, zacnes pridavat.. ale tak to je o style jazdy.. neber to v zlom :) a mne je to osobne jedno len lutujem tvoje brzdy :)

  2. Plzeňská Jehlárenská

   +Michal Ryba Pokud myslíš tu sitauci, kdy mi tam někdo vjede z vedlejší, tak nepřidávám, jedu stejnou rychlostí, protože počítám s tím, že když už mi to tam někdo nasype, tak aspoň šlápne na plyn, bohužel ne každej to chápe a proto občas dobržďuji až přímo za ním.

 7. Hyjátkova Pekárna

  Ty vjížděči z vedlejší jsou na přesdržku. Proč jsi proboha nedal tý feldě královskou trubku? Zasloužil by si jí. Passat vtipnej :)

  1. Hradecká Králíkárna

   +Plzeňská Teplárenská Někdo to ale být musí. ;-)

  2. Plzeňská Jehlárenská

   +Hyjátkova Pekárna Seděla tam stará dáma, která byla ráda, že tu feldu zabrzdila, nechtěl jsem ji mít na svědomí =))

 8. Hanácká Knedlíkárna

  Passat byl neúnavnej... Jen nepochopím, když jedu svižně, držím tempo. Asi si musel nastřelit do žíly a pak zase byl jako Schumi... .))))

  1. In Moravia

   +Plzeňská Teplárenská Místy mi ten VW přišel až moc splašenej, ani nemohl vidět přes některé horizonty nebo do zatáček, řítit se tam někdo ve 110, tak smůla ;)

  2. Plzeňská Jehlárenská

   +Hanácká Knedlíkárna Taky jsem tomu moc nerozuměl, proč tam zpomalil. Přitom jsem si tu jeho svižnou jízdu vychvaloval celých 20 km co jsme spolu jeli.