Jožo z oblíbeného seriálu Most! nás provedl Chánovem a užili jsme si to!

EXTRA.CZ

EXTRA.CZ

199 286 zhlédnutí121

  Proslavila ho seriálová role ve fenomenálním seriálu MOST! a prakticky přes noc se z něj stala známá tvář, kterou na ulici v okolí severočeského Mostu a Chanova poznává skoro každý. Řeč je o Peteru Bažovi, který v seriálu České televize představuje roli Joža. Redakci eXtra.cz na kameru poskytl exkluzivní rozhovor a redaktory provedl chanovským sídlištěm, kde se část seriálu odehrává.

  čas přidán Před 6 měsíci

  Komentáře

  1. Benymm Johanson

   To jsem si tedy vůbec nevšiml, že by zrovna tenhle měl být oblíbený z celého seriálu. Zase bulvár co se snaží zavděčit. A co je vlastně rasismus, když se řekne býlí lidi ( jako v tomto rozhovoru) a nebo černý lidi. ????!!!! Vše je sporné, ovšem úřady mluví jinak.

  2. Tomas Marný

   No jo no. Umělec. Nevím co je na něm tak úžasného že ho tu všichni obdivujete. No ale co bych chtěl od lidí co sledují televizní seriály.

  3. Obsah Nenalezen

   cz-news.net/online/video-Z89MnrfpGgs.html TARY VS FANOUŠEK! TARY SE VYSMÁL FANOUŠKOVI, ŽE JE CHUDEJ

  4. Stroker

   1:23 neřekl bych že v tu chvíli mu něco neproběhlo hlavou...... Most a ta sociální stránka se nezmění .Seriál je super ,ale nezmění se tam nic

  5. Denis Baiger

   pecka chlap.

  6. Matyáš Peroutka

   Chci 2

  7. Cz Pubg

   Tyhle jsou slušný PRACUJOU na nich to je vidět ☺️

  8. reygreygreygreyg

   Seriál, ve kterém je nejpozitivnější postava Rom, je výsměchem celé republice. Zdeněk Godla je opakovaně trestaný zmrd. Recidivista. Zadlužený gembler. A děcka a sluníčkáři si ho mohou nastěhovat do kvartýru, ať vidí, co je cikánská mrdka zač. Čistá anti-white propaganda.

  9. Dejv Vesa

   21x zaznělo od redaktora slovo VLASTNĚ, což je každých 23 vteřin. Lepší slovní zásobu jsem viděl i u malých dětí. Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně, Vlastně,

  10. holandskykliste3 Petr

   Dobrý den pane redaktore, jestliže máte vlastně problém se slovní vatou, není vlastně čas uvažovat nad tím se vlastně naučit trochu mluvit, když už Vás to vlastně živí ?

  11. Patrik Jambor

   Jozo super herec, super seriál, fakt mě baví....

  12. Pavel Novák

   Sídliště jako každý jiný??? Nevypadá tak.A ohrožené památky to nebudou, ani ohrožený druh :)

  13. JIRI Musil

   super.

  14. Jaroslav Oršula

   ... Serial sa panom podaril, ale môžu za to všetci, od prveho k poslednemu, mohol by byť odrazovym mostikom v pohľade na spolunažívaníe medzi všetkymi občanmi, nemal by zostať popularny iba na obrazovke...navod ako všetko neskreslovat, ale vidieť realne...

  15. Rostislav Krhovják

   nevíte.jak se jmenuje ta Žaneta ??pěkna baba...

   1. Ľuboš Boško

    www.csfd.cz/tvurce/116503-klaudia-dudova/

  16. Hell scream

   no hlavně aby věděli kde mají strop

  17. M50 B28

   Cigoš ale v klidu asi :D

  18. agresivni2

   Jak někdo řekl v jednom videu... Je mi jedno jestli je někdo cigán, číňan, černej, růžovej... Pokud je zmrd černej = nemám ho rád tak samo jako všechyn ostatní rasy, když se lidi umí chovat normálně tak je to fakt nádhera..

  19. MCKohnY

   Klobouk dolů,seriál který by zasloužil stovky dílů,ptž má v sobě velké poselství...poznal jsem spoustu romů,ať už divokých kluků co se musí probíjet životem ve nevyhovujících podmínkách, tak i těch slušných a tento seriál krásně vyzobrazuje cestu, kterou bysme se měli společně vydat abysme změnili ten pohled na tu naší českou žabo-myšší válku. Je na nás všech, jestli chceme žít ve světě kde se budeme bát projít kolem početnější skupiny obou druhu etnikum, nebo najdeme společné slovo a myslím si že tento seriál ,krom toho že perfektně pobaví, toho ještě hodně změní k lepšímu, a to je něco, co by měl mít každý režisér na paměti v době vlivu médií, kdy televize vychovává své diváky :) sám jsem o tom přemýšlel, a v této době se snažím pomáhat místním sociálně slabším lidem v nouzi, místním bezdomovcům se zapojit mezi lidi kteří je odvrhují od kolektivu a tento seriál má na to velké procento podílu :) To my máme možnost tvořit lepší svět tak se toho nebojme

  20. Pavel Suchý

   Assistent u městské policejní služby to čumim

  21. Satan Puuh

   Rozumnej chlap

  22. patricie kokyova

   Skvelej chlap

  23. Zdenek Kalat

   Seriál super herci Super všichni

  24. Esomat

   1:00 Já dělám s bílýma :)

  25. Ladislav Novák

   Co to je za redaktora???

  26. Veronika Čermáková

   Neherec a super :).

  27. leeri CZ

   Milý pán :) Hodně dobrý herecký výkon! :)

  28. Kamil Fingr

   Pan redaktor by měl kontaktovat svoje učitele ČJ a odprosit je na kolenou za odpuštění.

  29. Mdpp s.r.o.

   Redaktor povedal asi tisíckrát "vlastně". Hrôza!

  30. jan cina

   Seriál super , pán taky v pohodě chlap který ví co mluví a líbí se mi reakce většiny lidí a to že si začínají uvědomovat že ne každý rom je hovado ale co nechápu je to kolik pozornosti se klade na to zda jsme cigáni nebo romové ,není to jedno? Proč musíme být jedno nebo druhé proč nemůžem být normálně lidé? Bez ohledu na rasu si myslím že by se nemuselo pokaždé řešit že je to rom/cigan. To je ten hlavní důvod proč se někdo může cítit diskriminován, protože vždy je brán zřetel na to že je to rom , když se ukáží takoví romové kteří žijí slušné tak je to bráno jako zázrak ,přitom nás je hodně kteří jsme úplně normální lidi jako většina na celém světě.

  31. MegaKrecek

   Reporter a ten jeho syn jsou neuveritelne hloupi, ras, bilejch ...... Rom je rasou beloch, nebo jste v extra.cz vymysleli nove deleni ras ?

  32. Marcela Cyprianova

   Jožko je sympatak a seriál pecka, ďakujem

  33. Duck

   chceme dalsi dily

  34. LEON Leon

   Super

  35. Republic Gamers

   Přesný důkaz toho že existují i slušní cikáni nebo romové. Tenhle pán na mě působí úplně normálně bez přetvářky.

  36. kovboj Steve

   Všichni jste super,sleduju vás i vaše rozhovory,jste krásní lidé

  37. MrCzech78

   Tak se snad konečně uvolní to napětí mezi cikánáma a běloušema 👍👍👍

  38. adam funty

   nejlepsi serial o romech gratuluji moc se vam to povedlo

  39. Aja Mas

   Reportáž fajn... Ovšem reportér "VLASTNĚ", VLASTNĚ vůbec neumí mluvit 😨😨😨 Je to smutné...

  40. DM

   Baro frajeris 👍👍

  41. eva berkiova

   Jožo je opravdu dobrý herec ta role se na něho uplně hodila

  42. Mishka Per

   Tenhle pán je sympoš a mluví rozumně. Palec hore.

  43. Mafaii 1

   ...hrozný seriál...

  44. Petr Novotný

   Jo je to super seriál určitě pokračovat!! A vy herec jste super

  45. Petr Michalik

   Pan moderator by si Mel zjistit ze na svete existuje jen jedna rasa a to je Clovek. To jakou ma barvu pleti nema s rasou nic spolecneho.lol

  46. ssos

   Výborný seriál, veľmi vtipné a rasistický vôbec nie, naopak, ak niečo môže viesť k zlepšeniu vzťahov, potom je to toto!

  47. Coloro Co

   Frajerrr

  48. David Dpartakus

   Vlastně vlastně vlastně vlastně vlastně vlastně ten moderátor má nějaký problém!!!🤦🤷🙈🙅

  49. karolina severska

   no, chanov je hodne specificke sidliste, nikoli jako kazde jine... ale jinak peter baza sympatak... :)

  50. Daniell gurvajs

   WITHE POWER👌

   1. Generál Martin

    @Daniell gurvajs ne, ale tvůj táta oplodnil špatnou ženu.... Nebyli kompatibilní a vznikl jsi ty chudáku..... S tímhle přístupem budeš mít v životě problémy, tedy pokud nejsi jen idiot za klávesnicí.

   2. Daniell gurvajs

    Jen tu klidně uctivejte opičáka co seděl a má 21 exekucí 🤣🤣🤣🖕🖕🖕

   3. Daniell gurvajs

    @Generál Martin tvoji mamá?? 🤣

   4. Generál Martin

    Wtf, jebe?

   5. Vclv161xxx

    Koste debilni

  51. Can You ?

   Na to že nikdy nehrál tak klobouk dolů je super

  52. Eremej

   vlastně vlastně vlastně... za 8 minutový rohovor říct 21x vlastně, to je opravdu výkon... když bychom si za každým vlastně dali panáka, jsme totálně na sr*čku

  53. B A

   Je vtipný, jak rasisti pořád melou, jaký "skutečně" Romové jsou a ať se na ně jedeme podívat do Chánova, ale v realitě nepřizpůsobivýho "degeše" hraje sympatickej milej policista s lepší slovní zásobou, než moderátor, a největším "problémem" Chánova se jeví nulová investice města do rekonstrukcí fasád a zateplení, vypadá to tam jako chruščovky někde na Ukrajině, na který padesát let nikdo nesáhnul...

   1. B A

    @chatnickcz No a co? To jako nějak snižuje, že je to naprosto integrovanej a společnosti přínosnej člověk nejen dodržující, ale přímo prosazující zákony? Nevytahujme ve městě, který jsme celý ukradli Němcům a úplně ho zdevastovali do sraček, nějakej etnickej princip, zvýhodňování a přizpůsobivost obyvatel :)))

   2. chatnickcz

    Není policista ale asistent prevence kriminality a to místo je vyčleněný pro Roma a kdyby to nedělal tenhle bude to dělat jiný Rom. Bílý tu práci nedostane.

   3. B A

    @Karlos Karlos No, tak si z toho berme aspoň to pozitivní, vývoj tam je :) Já nejsem příznivec logiky, že se má "měřit všem stejně": prostě na tom všichni stejně nejsou a dobrej pocit, že jsme to někomu spravedlivě "nandali" (nemáte nárok, nám nikdo taky nedal, a moc nekecejte, nebo dostanete pendrekem) se nám obratem vrátí negativně v podobě celospolečenskejch rozbrojů, frustrace, vyplácenejch sociálních dávek atd, je to bludnej kruh a žádná cena za to, že se tyhle lidi plně integrujou, neni dost vysoká, i kdyby se jim měl Chánov stavět každej rok :)

   4. Karlos Karlos

    @B A jasný,jenže vliv na prostředí mají hlavně ti co tam bydlí. Určitě mají nějaké společenství kde má každý svůj hlas. Fond právě na údržbu,kam všichni přispívají...stejně jako všichni ostatní v kterémkoli jiném paneláku v česku. Mě taky nikdo nepřispívá a naše společenství si muselo půjčit hned po revoluci na kotelnu,později na odpady,střechu a minulý rok na zateplení.. Za geto bych to označil klidně i dnes,pořád tam jsou zvláštní lidé. Neni to už obrovské smetiště,ale pořád to smetiště je. Nedojebat to tam takhle,byly by tam díky krásné lokalitě kousek od města a kousek od přírody nejdražší byty z celého Mostu.

   5. B A

    ​@Karlos Karlos že to dřív bylo divoké nezpochybňuju, jen mě baví argument, jak se tam všichni "máme jezdit podívat", jako by to bylo Mogadišo, kde mizej lidi a na chodnících denně hoří popelnice, přitom je to sotva 10 obouchanejch baráků za silnicí, vypadá to tam jako v běžný čtvrti na Kavkaze :) Já to nezlehčuju, ale fakt věřím na určitej formativní vliv prostředí: pokud někdo vyroste v rozpadajícím se baráku, kde nikdo na nic nesáhnul od sedmdesátých let (srovnejme to třeba s udržovanýma zateplenýma fešáckýma sídlištěma na jižní periferii Prahy), tak mu to asi dvakrát nepřidá na snaze bejt pozitivní, motivovanej a čistotnej člen společnosti.

  54. Milan Kalla

   Velmi sympatický pán.

  55. Martin Kaunowa

   Twl, až sem si z toho sedl na zadek 😂 kecám 😋

  56. Denis Prochazka

   Super serial sledujeme i v Canade.

  57. Tonda1971

   Vlastně Chanov je vlastně úúúplně vlastně normální sídliště vlastně jako každý jiný...vlastně 6:30

  58. Lenna Salak

   V seriálu se mi obzvláště líbí neherci,klobouk dolů,jsou opravdu přirození.

  59. Na.Guru

   Seriál super, ukazuje jak českou malost, rasismus a předsudky tak to samí z romský strany (viz. krádeže v autodílně, nadávky na gádže, "lidová tvořivost") atd. Prostě realitu. Pan Bažo, ale i ostatní, hráli dobře.

  60. Lukáš Martan

   super bomba, pan Jožo velikej sympatak a Panu zdenovi Godlovi alias frantovi ani neluvim.....hodne mych kamaradu jsou cigáni a navzajem si ze sebe delam srandu , co se tyce naseho původu a nasmejeme se u toho moc...serial bomba, ze zivota :)

  61. Tomáš Říha

   Tohle jsou naprosto normální lidi, seriál hodně lidem otevřel oči!

  62. František Mrázek

   ..konečně byly naše poplatky dobře využity ..toto trvalo ..fakt dobrý

  63. Rifleman 79

   lidová tvorivost...to je nejvíc :-))))))))

  64. Jan Skácelík

   Vzdycky Vlastne

  65. Standa Dolanský

   Pan je super

  66. Roman Mirga

   Sere mne ze tak malo dilu je to fakt pecka

   1. lhproductioncz

    neboj, tenhle séroš má duši - ten na tuty pojede dál a překope i Ulici:)

  67. Tomáš Bažo

   To je můj strejda 😀 jen tak dál strejdo držím vám palce ať to dotahnete co nejdál těším se na další ze seriálu Most !

  68. Ed Bart

   vyřeší to daný problém ?

   1. Karel Špirk

    Ed Bart: záleží na tom, jakej problém máš?

   2. lhproductioncz

    myslím, že to je dobrý začátek:)

  69. Kamil Prchal

   velmi sympatický pán! :)

  70. Lil Boobs

   No a tady je vidět že každý Rom není stejný