Franta poprvé zpátky v Severce! Teď tu držím úhel s vámi, řekl Veselovskému Godla

DVTV

DVTV

464 406 zhlédnutí155

  Ne všem Romům se seriál líbí, napsali mi, že jsem se zaprodal kvůli penězům, celej Chomutov mi ale říká, že jsem úžasnej, že nic nepředstírám, líčí herec Zdeněk Godla, představitel Franty v seriálu ČT Most! Určitě by tu nestrpěli někoho, kdo by mluvil jako diplomat, ten seriál ukazuje lidi tak, jak jsou, tady na severu určitě, říká.
  Celý rozhovor už teď u nás na webu: bit.ly/2UR3iqj

  čas přidán Před 2 měsíci

  Komentáře

  1. DVTV

   Na celý rozhovor se podívejte zde: bit.ly/2UR3iqj

   1. Dad Son

    ,,Jste rom! Jste cikán!" .... ,,Nepovídejte pane moderátore." :D

  2. Veronika Kocourková

   velkej sympos:)...oba

  3. Samael Asmodeus

   1

  4. irena iris

   Odporná propaganda shnilé ČT!!!

  5. Lukáš Schreiber

   Veselovský to je případ.... chce se mi zvracet!!!!!

  6. Ondatrax

   Za mě 👍, perfektní.

  7. Money Color

   To ma len 8 casti ?

  8. Martina Gregorcova

   Zdenek je borec!

  9. Veronika Vavrova

   Kdyby byli vsichni romove takovy byl by klid😀

  10. Stafford Ford

   Super rozhovor,no a tiez super clovek ten Godla.

  11. Valdo Ole

   Romove,cigani vsetko je nadavka,povodne su to migrantii,tak jak to vidime ted na imigrantech ze zemi kde je valka!,jak je mozne ze v zap.EU jsou to porad Indove,Pakistanci,Afganci,Iranci a pod?No samotni cigani treba ve V4 uz to prijali a sami jse povazuji za cigani az kdyz jdou treba do Anglie a vidi ruzne ksichty,ktere jsou jstene,ale patri treba k Indum?jak ponizujici a hloupe v zemich byv.komunizmu!

  12. This user love anime

   Franta je fešák ale oholenej je hezčí 😂😂

  13. dusko69

   Morgan Freeman

  14. instant karma

   Víte z čeho mám největší radost? Ne z toho, že se povedlo nebo nepovedlo částečně změnit názor několika lidí, ale že se konečně o tomhle tabu začlo mluvit. Začnou se obrušovat názorový hrany a tak to má bejt. Dycky Most :).

  15. benjamin revay

   Netreba vsetky hádzať do jedneho vreca .je ich vela romu ktori su slusny.. gadze su najlepsi na svete ze?? Proste mate to v sebe ze ste zakomplexovany hajzli a berete vsetky romy rovnako ..a mali by ste sa zamyslieť konecne nad sebou!!

  16. Jiří Šachl

   Vzhledem k tomu co se děje v Evropě s "uprchlíky" děkuji Bohu za to, že u nás, v Česku a na Slovensku máme "naše" cigány, romy, cikány. Proč? Tihle jsou křesťané daleko víc než my. Jsou víc rodinný než my. Svoje děti a ženy chrání do krve. A nějaká africká opice která toto němá zakořeněno se tady u nás nemůže niky pořádně usadit. Protože naše sociální zákony utáhnou jen jednu skupinu. Dvě už ne. a říct, že v sociální sféře nejsou peníze protože je na základě nařízení EU musíme dát dětem ze Sýrie, "uprchlíků" z Afriky tak ti naši romové, cogáni, cikáni. si to půjdou vyřídit po svém. A my jim, my poserové, pak půjdeme poděkovat. Protože chci vidět politika co by policii nařídil aby zrušila bitku na nože mezi cigány a senegalci..

  17. Danches

   Je to borec!! :D

  18. Slepecký Mamut

   já jsem z toho jeseter. Kdyby se Zdeněk Godla prohlásil za těhotnou ženu, povinně sklapneme podpadky a nastane mistrovství světa v ukazování respektu k jeho pocitu. Ale když sám sebe identifikuje s [c-word], dobrovíteco se můžou přetrhnout vysvětlit mu, že to teda není a nemá žádné právo se takto cítit, neřkuli nazvat.

  19. Hidden Fellows

   Taky se tam kouknu 😊

  20. Just AnneLiCi

   Private Video 18+ UafnytJo63.mcdn.design/FPbBAHsR8t

  21. FrYbOrD

   Private Video 18+ m7gJoIXUte.mcdn.design/bsZkZOYFcb

  22. VÍČKO

   Private Video 18+ mtnr7eRhnL.mcdn.design/eDMxXptCjp

  23. ivet nem

   Private Video 18+ UfBxonNXpK.mcdn.design/SIevfFdVKS

  24. Ilona Nováková

   Private Video 18+ RuundtIBkJ.mcdn.design/eChafjJan3

  25. Ester Bartoňová

   Private Video 18+ CyJ8Vat2R2.mcdn.design/gC6NjNU64X

  26. Adela Hrabcová

   Private Video 18+ Ukn8BC5Lyl.mcdn.design/GHko8KrG7U

  27. Nela Tichá

   Private Video 18+ eHVLgYtupT.mcdn.design/6lm9kxi6VF

  28. Nitran .b

   Private Video 18+ hlk1DshDMd.mcdn.design/DcAN58G7od

  29. Kuba Muller

   Private Video 18+ KtUhv6bJ2E.mcdn.design/K9LtmRd24s

  30. Zdenka Křížová

   Private Video 18+ o8dYetBseD.mcdn.design/YYjsCiusvu

  31. bicanroman

   Skoda ,ze ses omluvil za to,ze si hrdy cigan 😔

  32. Rowdies1222 Zz

   Ježiš ten Veselovský to jsou zas debilní otázky omg.

  33. Jan Firla

   Super seriál to nemá chybu

  34. Martin Vozka

   Znám pár lidí mezi cigány, kteří jsou fajn a v pohodě, ale v Brně na Cejlu vidím každý den, co dokáže většina. Škoda, že nejsou všichni jako ti mí známí.

  35. Petr Kral

   Za půl roku neštěkne pes, vzpomeňte na pana Zajace, VV,to byl fičák,

  36. kdo chce vidí

   Je dobře, že se pan Godla nenechá hloupoučkým veselovským zmanipulovat k "rómoaktivismu".

  37. kdo chce vidí

   Ten seriál je stupidní režimní €agitka. Nenapsal to náhodou ischiatik juncker?

  38. ernest B

   Pán Godla je velký človek a herec

  39. David Cerla

   worldoftanks.eu/cs/referral/02df9116a8c4470cbcd0de6ae6d71c2d/?fbclid=IwAR2pwUndYF6Ti2lFYvmL8-HN0xuC_fXpzXgXPtSMU_NMIC1YK9bvAu6jcC4

  40. Juraj Zamek

   Super

  41. Jaoler

   2:27 kde jsi sakra našel 8 díl, když jsi viděl všechny??

  42. Patricie Hlavsová

   Na tom Godlovi mi vadí to, že se omluvil za to, že je cigán! Bál se, že ztratí popularitu. Tady ta sprostá arogance dnešní doby, kdy nám kdosi určuje co a jak máme říkat, je mnohem horší nesvoboda, než za doby tvrdé normalizace! Vždycky to byli, jsou a budou cigáni! Sami si tak říkají a cítí se tak dobře. Do kamer řvou, že jsou Rómové, jenom, když něco potřebují vyzískat. Nechápu, proč se hlupáci, svatouškové a papouškové nějakého Havla, který kdysi rozpoutal svou sprostou formulací cosi o rasismu a Romech, cpou do zadku cigánům tímto trapným oslovením. To je demokracie a svoboda, když se cigán bojí cigánů za svůj názor?! Žijeme v blázinci, v Martixu, v bordelu, kde se každý posera chytá slovíček, aby mohl někoho urážet a napadat, tahat si triko v televizi a novinách. Podávají se trestní oznámení za blbosti a vážné trestné činy zůstávají bez trestu, nebo jsou za ně směšné tresty. Média jsou zaprodaná a módní hit "rasismu" cloumá Evropou a naší zemí! Kdysi jsem se báli a věděli jsme koho, dnes se každý bojí každého! Tak jaká svoboda?! Sociální sítě blokují příspěvky, umlčují lidi za nevinné poznámky, za pravdu. Každý vychcánek se ohání trestným činem rasizmu. Přitom je to všechno naopak! Žijí si jako v ráji. Všechno dostanou a nic nemusí! A čím víc dostanou, tím jsou agresivnější. Cigáni. Ne Rómové. :) Seriál se mi nelíbí, ale v jednom bodě má pravdu, to když popisuje zlatá koryta sluníčkářů. Prosím vás, vy hnidopiši, jaký rozdíl je v písmenku -g - a -k-?!

   1. Patricie Hlavsová

    No a jedno takové potrhlé individuum tady trapnilo celý večer včera a celý den dnes. :) Svatý obhájce ničeho.

  43. Leo. Zajic

   Co to je ! Tato reportáž je trapný pokus o rozdělování společnosti . Moderátor je neznalý jeliman .

  44. Boris Rizman

   Veľmi pekne urobený rozhovor.

  45. ranexil

   Róm. To je z Rumunska . Vám drbe cigáni? Vy ste jak ti rumunskí??

  46. karel jež

   To bolí. ::)))

  47. J.M.K.

   Čus chlape! Škoda, že to mám do Mostu daleko, chtěl bych pokecat!

  48. Michael

   Cikán/Cigán má a v historii vzdy mel negativni konotace viz www.hatefree.cz/myty-a-fakta/hejtomat/nechapu-proc-se-jim-rika-romove-uz-od-doby-kdy-prisli-na-nase-uzemi-a-to-dokladaji-historicke-prameny-si-sami-rikaji-cikani

  49. Lucie Lipova

   Nemá Franta z Chomutova sestru Renatu ? Jako mluví úplně stejně neuvěřitelný !

  50. Dogg Man(Official)

   twl skoda ze uz nebude pokracova tten most skoda ze jen 8 dilu mohli by udelat vic

  51. Xaver

   Vyjímka z Chomutovských zmrdů a zlodějů.

  52. buonpomeriggio

   AVE ROMA 👍

  53. johny_k

   doprdele, kdy bude česká republika žít konečně v tom, že je dopiče jedno, kdo je odkud? proč nám to musí kurva dávat nějakou váhu? mě je jedno, jestli jsem gadžo, bílá kunda nebo běloch, vůbec mě to neurčuje, a jak tam pan Godla mluví o tom, že vnímá tak jemnej rozdíl mezi cikán a cigán..dokážete si představit, jakej humus to musí bejt někam přijít a prostě dostat krabici, do který patříte a to,že to s nim kurva řeší i Veselovský, který by s ním právě mohl mluvit prostě jako s člověkem a nechat tohle bejt...rozhovor super, ale z tohole mě běhá trochu mráz po zádech. Sorry, zní to dětinsky, hodně myslim na to, že je to prostě jedno, je to člověk, každej z nás má nějakou minulost, někde vyrost, někde něco posral a provedl, někomu ublížil, co s tím co má dělat to, jak někdo vypadá? jako republika se stejně můžem chytnout za ruce a jít někam na terapii, aby nás z těch sraček někdo dostal

   1. Patricie Hlavsová

    +Lux Lucernae Přesně tak! Až budou kocábisti sluníčkoví vykopáni od moci a bude tu opravdová demokracie a svoboda a hlavně PRÁVNÍ STÁT, nebudou trapnit média s nějakým rasizmem! Lidé budou spokojeni a opravdu šťastni. Oživení a očištění celé společnosti je zdlouhavý proces a zatím to vypadá, že je to pouhá utopie. :(

   2. Lux Lucernae

    1.Všichni budou dostávat stejné sociální dávky bez rozdílu barvy pleti čí vyznání nebo žádné dávky nebudou. 2.Žádný dvoji metr. 3. Odstranit termín a název rasismus a náboženská diskriminace. 4. Gratuluji odstranili jsi rasismus z podvědomí celkové společnosti. :-)))

  54. Milan Čížek

   domestikovanej :-)

  55. La Kate

   on je skvělej!

  56. genaro gatuzzo

   Češi buďte rádi že tady myslim v ČR máte pouze cikány a vietnamce zije se zde v kludu a spokojeně cikani neznasilnuji nedelsji terorizmus nezajima je etnika politika jdete zit do jiných podobných zemich v Evropě vselijaka verbeš...tam by jste se opravdu bali..žít

  57. harmony771000

   Nejsou jenom zlí Romové,stejně tak jsou grázli i tzv bílí...Za problémy nerovnosti stojí ministerstva ,která nastavila výhodné současné podmínky pro Romy,kteří je účelově využívají...Každý by je je využíval. Strach z nařčení rasismu je v této zemi vysoký!

  58. JSBF2013

   Zdeněk Godla je silná osobnost a neskutečný sympaťák. V době samých rádoby intelektuálů a lidí snažících se oslnit ostatní vlastní "vyjímečností" je tenhle člověk, který si na nic nehraje a je sám sebou, celkem vzácnost. Mimochodem takoví lidé jsou jedním z mála funkčních léků na skutečný rasismus.

  59. Ten Kluk

   Co to je za picovinu vy mamrdi

  60. xJasko44x

   Dycky Most!

  61. Leonardo

   Na Českou televizi trochu úlet seriál - ale Godla má nádherné oči:-) Držím mu palce. Ale drahá ČT: příště něco veselého, stmelujícícho, společného česko-cigánského - ale slušnějšího, bez urážek Romů, nešlo by to?

  62. Jirka Rusnik

   V K1 na brezenecky jsem kdysi dostal barovou židličkou přes záda,dobrej nonstop 😂

  63. SebX4 P4

   Myslel jsem si, že už jsem viděl všechno, ale tohle je konečně vzpruha z ordinací všeho druhu o 100000 dílech, kde je jediným úkolem připomenout zapadlé hvězdičky. Seriál je surový, bez obalu a kdo řekne, že je to deb*lní sra*ka proti cik(g)ánům, tak se plete, protože naopak ukazuje i tu opačnou stranu trochu jinak, takže i já, který mám určité předsudky, tak jsem si musel připustit, že je to opravdu o lidech... Super herci, super příběh - který má konečně hlavu a patu (menšinová problematika - v tom pozitivním i negativním pohledu, problematika dlužníků a čeho jsou schopni, když jim teče do bot (Luďan), problematika dospívání (Tonda) a nakonec i změna pohlaví apod.) Smekám....jen občas mám pocit,že kamera by mohla být lepší..... Nicméně si myslím, že přesně takovými seriály si ČT zase získá zpět diváky,kteří utekli k veřejnoprávním televizím

  64. Ïv ę5

   Svět jde do píče...

  65. Marcela Bartikova

   Super chlap

  66. FRmmarkkEE

   Ježiš , teď se z ciganů budou dělat chudáčci. Hlavně všichni ti pražští moderátoři tomu všemu rozumí nejvíc :)) ... Pokud budou pracovat a žít normálně jak se má, tak je nikdo nak extra odsuzovat nebude.... Ono to bohužel trvá nakou dobu než se přispůsobí.... V Bohumíně jsem už cigány měl jako sousedy x krát , a z 90% to byli pracijící a v pohodě lidi ... Bohužel stále jich je neskutečné množství co jen na republice a celém systému parazituje a dělá problémy. A s takovými neudělá nic člověk v nouzi ani snědá tíseň :)) a znám hodně cigánu co se jich šťítí a chápou kde je problém , tak nedělejte z cigánu hned ty kterým se ubližuje....

  67. Jura Pollak

   Cikán je český slovo, v "romštině slovo cikán" neexistuje! Např. Němec taky neřekne Čechovi Čech ale Tschechische.......např. Amen sam Roma - my jsme Romové Me som rom - já jsem ROM A tak bych mohl pokračovat Atd.... Atd...

   1. Lux Lucernae

    slovo Rom si vymyslely politici v 70 letech v původním západním bloku, protože podle nich bylo název cikán hodně pošpiněno. :D

  68. hasaj rakaj

   jakto ze tam platí a nedostane učtenku :D

  69. Lukáš Petik

   Na mezinárodní fóru se název Rom objevil poprvé 8. dubna 1971, kdy jej účastníci prvního mezinárodního kongresu Romů v Londýně včlenili do názvu reprezentativní organizace RIJ - Romano Internacionalno Jekhipen, dnes IRU - Internacionalno Romani Unia - (Mezinárodní romská unie). Představitelé Romů tehdy také poprvé na mezinárodní úrovni deklarovali endo-etnonymum Rom jako oficiální název příslušníků romského etnika. V březnu 1979 se IRU - International Romaňi Union (Mezinárodní romská unie) stala členem OSN, sekce mimovládních organizací. (zdroj:www.pf.jcu.cz/stru/katedry/pgps/ikvz/podkapitoly/b02romove/17.pdf)

   1. Lux Lucernae

    No jo západní politici :D. Poradili jim název, ale neuvědomili si že jejich název nezmění jejich původ. XDDD

  70. Lukáš Petik

   S tím, že mě taky někde nepustili. Jsem se také setkal. Vyžadovali po mě klubovou kartu. Zřejmě nechtěli pouštět cikány dovnitř. Každopádně v Čr normální věc. Ale zvykl jsem si. Neřeším. A žiju si fajn. Jsem spokojený člověk. Takže to, že mě někam nepustí mi přijde jako naprostá maličkost :D

  71. Dusan Kocko

   Hop hop hop Franta haha hej

  72. Krupka DDD

   Rasista spatny clovek a mohl dat na charitu treba biliopn tecka konec diskuze :! me prijde jako v poho clovek a proc nebrat cloveka ne podle narodnosti barvy atd ...... Je fakt ze lidi jsou primitivove:)))))

  73. Pavel Štibrocha

   řerkmu to tak jsou lidi a lidi :-)

  74. Peto Galamp

   akoze serial je dobry ale nie len koli tomu to idijotkovi su tam dobry iny som cigan rom co chcete ale uz mi ides na nervy ty si len tutko tak sa nespravaj ako kral !!! lebo rychlo skoncis dole !! pametaj

  75. John Crusader

   Jak už psal někdo někde jinde: Franta udělal pro česko-romskou problematiku během jednoho seriálu víc, než všechny pro-romské neziskovky od počátků svých existencí dohromady. Být 95% všech cigánů jako on, nemá s nimi nikdo problém.

   1. johny_k

    no, tak to je největší blábol...neziskovky nikdo nesleduje a nezajímá se o to, co dělají, na televizi koukaj všichni, dlouhodobá práce je vždycky víc, než jeden seriál, ale to tady v ČR nikdo moc nevidí. Kdyby nebylo lidí, co pracují s lidmi stojícími mimo většinu (teda nejen cikánů, ale i feťáků, bez-déček a dalších) tak to ty, jako konzument tv nova a blesku nepoznáš každý den, ale od revoluce už uběhla delší doba, a kriminalita, veřejný nepořádek, umírající lidi na ulici, to všechno bys teď viděl a chtěl řešit a bylo by to daleko daleko horší...tak nejdřív prosím mysli a použij selský rozum, než si uděláš závěr sám pro sebe.

   2. Anna K

    Ale co přesně udělal? Že je postava, kterou hraje, sympatická, tak to znamená, že si lidi začnou myslet, že takoví jsou všichni Romové?.. nechápu. Seriál je podle mě super a stejně jako většina diváků i já oceňuju, jak dobře a přirozeně Frantu zahrál, ale nevím, co hlubšího si od toho kdo slibuje.

  76. David Remenec

   Etnikum co neumí ve valné míře pořádně psát,číst,počítat a neumí pořádně ani jeden jazyk se chce se mnou dohadovat že vědci a badatelé celého světa lžou...ne nejsou z Indie,jsou z Israele!😂 Magoři neandertálský...A já sem zas z Madagaskaru(Ostrovní stát u Afriky negramoti...)...😂

  77. Fvck Phill

   Já vás nechápu lidi , když se ten pán stal hercem a hraje dobře , je slušný , hodný a vtipný, tak se stejně najde několik případů co začnou mluvit a " Cigáni nemakaj , jeden nic nezmění , fuj "a tak dále a pořád dokola. Já osobně jsem poloviční maminka je Češka , otec rom , ale nežiji spolu od mého dětsví. Pochopitelně už od mladí poslouchám tyto narážky a přitom sem sám ani pořádně nevěděl proč se mi děti smějí nebo lidé na mě koukají jako kdybych byl nějaký zločinec. Mám slušné vychování , přátelé a co se týče romské komunity tak se s ní nestýkám ale v žadném případně neodsuzuji na 1. pohled ani je ani Čechy. Naopak vy ano a to je váš problém , ten problém přenášíte i na Romy co jsou bud jako já a nebo se snaží mít hezký život , ale kvuli vašim posměškum a TV zprávám kde akorát každý váš problem hodí na romy , tak díky tomuto všechno vzdají a jsou tací jak je všichni nazívate a urážíte a to je potřeba pochopit. Předem se omlouvám za nějakou tu gram. chybku ale písmo na klávesnici je mi nevyhovující. Take respekt a obdiv panu Godlu a reportérovi za hezké jednání. Hezký zbytek dne a kritiku si strčte za klobouk. :)

   1. Fvck Phill

    +Lubino Já to chápu , ale podle vašich slov tedy říkate , " Hodíme je do jednoho pytle a těch pár co jsou okay už nic neznamenají protože to je minimum" A tohle je přesně to proč je to celé špatně. Taky nevím kolik vám je , ale vaše mínění je přesně to co je celé špatně.

   2. Lubino

    Nevím, kolik vám je let, nicméně ty narážky vznikly kvůli zkušenosti s cikány - neříkám, že je to správné, jen se snažím vysvětlit, na základě čeho tak někteří lidé jednají. Pokud za celý život potkám 3 slušně vychované cikány a zbytek je agresivní, vulgární a hlučný, tak je jasné, že při dalším setkání minimálně budu velmi obezřetný. Lidé jsou jednoduchý a myslí omezeně, pro na vás mají narážky, po 30tileté frustraci, kdy většina cikánů měla všechno zadarmo a ještě pro to nic neudělali, je jasné, že lidé, kteří žijí ve městech, kde mají cikáni velké zastoupení, to prostě neunesou a ty narážky a předsudky mít budou. To není chyba ani cikánů ani těch, kteří je odsuzují, je to chyba státu, který v souvislosti s cikánsou otázkou podělal, co se dalo. Češi nejsou předpojatí, nejsme a nikdy jsme nebyli národ rasistů nebo xenofobů, to z nás udělala politika, kterou tu nastolili už před 30ti lety. Materiální i právní podpora cikánů toto způsobila. Když vím, že velká část daní, kterou odvádím, jde na lidi, kteří cíleně nepracují a mnohdy i páchají přestupky různého druhu jen proto, že jim to projde, protože "jinak by to byl rasismus", tak je jasné, že na ně nebudu milý. Ty předsudky jsou prostě vypěstované podmínkami, které tu panují. Za komunismu s cikány žádný problém nebyl, protože byla pracovní povinost a člověk, kterej nemakal, prostě nic neměl, ať to byl kdokoliv. Tím neobhajuju komunismus, ale v tomhle ohledu to měli zařízený mnohem líp, než my teď. Pro jistotu - samozřejmě mluvím o té většině, které se to týká, ne o všech.

   3. Fvck Phill

    ​+Martin Prochazka Tak to jsem čekal , že něco takového bude , jak mužete něco takového napsat. Pan Zdenek o čem asi mluví ? Na co se pan reporter ptá? Co do sebe zapadá více než jsem to napsal já. Já to takhle prožil a takhle to má více lidí. Neznamená , že bych tu fnukal. Je to názor na vaše "Čechy" jednání a už ted ste se na mě sjel , že tu fnukám :D Jak bylo řečeno , každý se najde a vy jste se našel jako první.

   4. Martin Prochazka

    procetl jsem skoro celé vlákno a nikde nectu ze by tu nekdo mluvil o cikanech co nemakaj, jen se tu resi nenasilne jak se oznacujete jak my vas nazyvame a to ze Zdenek je dobrej . Tak že my vás komentar trosku prijde zase jako potrefena husa bez sebereflexe ktera je prave typicka pro vasi komunitu, za vsim vidite pomluvy a nenavist, pardon nechci vas ale urazit, neberte to zle, ale opravdu jaky koli názor ktery vam nejde pod ruku berete zle a urazlive, mysleno vseobecne.

   5. Martina P.

    Fvck Phill Díky, lépe jste to říct nemohl, máte stejný názor jako já👍

  78. OndrejOtepka

   tak tenhle reporter je absolutní amatér. Na kazdu odpoved odpovi udivenym xichtem , vsemu se divi ,otazky to je tragedie a projev 0. NAPROSTEJ SHIT.

  79. Ilja Haltmar

   Mam kamaradku Ruzenu, cikanka, a nedam na ni dopustit. Stalo se nam, ze nas nepustili do hospody nebo nas obsluha prehlizela ci na nas vsichni divne cumeli. Nekdy se stalo, ze na ni ve meste pokrikovali spino. Hazou ji do pytle s jinymi cigany, temi co nechteji pracovat a jednodussimi. Ma za sebou vysokou skolu, je inteligentni a pracuje jako doktorka. Chova se lepe nez mnozi bili. Ona sama neni rasistka a pomuze vsem bez ohledu na barvu, orientaci ci nabozenstvi. Pochazi ze socialne slabsi rodiny. Kazdy ma samozrejmne i spatne stranky. Lidem chybi pokora, soudnost, vrelost a hlavne vitamin I a vitamin Q. Vsichni na ne nadavaji, ale co bili? Matka 20 let, co jde po ulici vozrala s deckem v kocarku? Jdete do prdele, vsichni.

  80. František Rasel

   Kdo je pro další sérii seriálu Most!

  81. Petr Turek

   u krause už vypnuly komentáře. veselovského asi sleduje jiná skupina. good luck and viva la MOST.

   1. pohled venkova

    Co pamatuji, u Krause nikdy komentáře povoleny nebyly. Pan Kraus zřejmě preferuje tzv. "polemiku souhlasících", typickou pro pořady ČT.

  82. Dominik Švec

   Zdeněk je super. Takovej člověk dokáže stmelit lidi. Jen je ostuda, že se na obou stranách najdou lidi co ho haní.

   1. Petra Křenková

    To je pravda tenhle názor. Stejně jako mezi námi jsou zmetci, jsou i mezi cigánama. Je smutné, že rasizmus existuje. Pán Zdeněk je sympaťák.

  83. krakonošzkrkonoš

   Dycky Most !

  84. de ha

   Má super kabát, ale je to super chlapíkl

  85. jiri novotny

   Znate ho snad osobne tohoto hosta, ze ho tak opevujete?

  86. jiri novotny

   Tento serial akorat zneuziva cikany a ti se na tom jeste bavi, copak si neuvedomuji ze tv je zesmesnuje.

  87. jiri novotny

   Rasismus u nas tvori novinari, politici a priblbly cikani, proc cikani? prtotoze jak maj nejaky problem hned je to rasismus vuci nim, ale to ze cikani jsou nejvetsi rasisti u nas to nikdo neresi.

   1. Lux Lucernae

    +Infinite Beauty Nepoužívej argumentační klamy, škodíš jen sobě. :-))

   2. Infinite Beauty

    blbec jsi ty a pekne trapnej

  88. Nelinka Šandorová

   podle me tech rozhovoru ma franta dost hah protoze skoro v kazdem se ho ptaji na same otazky😂😊hlavne me nejvic dostava jak delaj prekvapeny ze ho nechteji treba pustit do hospody ze je rom 😭No tak češi preci to neni zadna novinka bohuzel uz tu rasismus je par let 😂aspon vidime co se muze skryvat pod tmavou kuzi za talent .....

  89. Jan Baxa

   Cigán = je hodnej člověk :D Romové = zmrdi, zloději, ..... Poznávací znamení : KDYŽ MU ŘEKNEŠ CIKÁN, tak cikán je na to hrdý, Rom se začne bránit, že není cikán, ale Rom :D

   1. Migela Kroscenova

    To mas pekne popleteny! :D Cigani jsou ti ktery kradou,berou socky a jsou neprizpusobivy ale ROMOVE jsou ti ktery jsou slusny,pracujici,pratelsti a zabavny. Tak dej pozor at se nepletes :D

   2. josef peter

    je jina doba Panove

  90. Chas kár

   Přesně tak má pravdu má se říkat cigán a né cikán nebo Rom , Rom ste vymyslely vy .

  91. Luke

   Franta je frajer

  92. Archanděl Michael

   Já bych tu romskou srandu hodil i do Ordice v růžové zahradě :)

   1. Martina P.

    Archanděl Michael Ordinace je kravina na "n", to by pan Godla nevzal😂

  93. Alexandr Perutka

   Kdo je z Chomutova like.

  94. Jaromír Socha

   Kdyby byli všichni Rómové nebo cikáni stejní jako je Zdeněk tak je u nás v republice klid, sranda a pohoda.Snad si z něj tato a příští generace vezme příklad

   1. ingom CZ LP

    +Galaxie S9 stejně jak já

  95. Dream Big TV

   Já jsem asi mimoň ale já vůbec nevím kdo to je...a ten seriál jsem nikdy neviděl...:-))) / dream big

  96. LUXUS DORIAN

   Cigoše nemusím. Nejsem rasista jen mi neudělali nic dobrého tak proč bych je měl mít rád. Godla ve filmu mě baví, jinak ty rozhovory s ním jsou hrůza, jde vidět že je bez vzdělání a slovní zásoba je malá.

  97. MrRaggyb

   Ježíš ten Veselovský je takovej vocas a sluníčko....blbeček asi nechodí na ulici, když neví absolutně nic o normálních věcech v životě..

  98. Liberecká palírna

   Dycky Most!

  99. Marion Monika Trier

   Jsi jednička Franto. :D

  100. DM

   Baro frajeris