ASK | VŠE O NAŠEM STUDIU!

43 847 zhlédnutí27

  Jaké jsme studentky? Jaký předmět nám dělal problém?Jak jsme se připravovaly na maturitu? Co nám studium dalo? Je důležité pro život? Co teď?
  Na všechny tyhle otázky se dozvíte odpověď v dnešním videu!

  Chceš si objednat něco od nás? Mrkni na náš e-shop shop.acupofstyle.com/
  B L O G - www.acupofstyle.com
  ODEBÍREJTE NEWSLETTER - bit.ly/acos_newsletter
  F A C E B O O K - facebook.com/acupofstyle.cz/
  L U C K Y I N S T A G R A M - instagram.com/lucie_ehr
  N I C O L E I N S T A G R A M - instagram.com/nicole_e
  A C U P O F S T Y L E I N S T A G R A M - instagram.com/acupofstyle
  M A M K Y I N S T A G R A M - instagram.com/e_eva
  Hudba ve videu:
  Z hudební banky Studio Fontána spol. s.r.o. provozující music label Mad Baker Music: cz-news.net/client-madbakermusiccz
  Natočeno s foťákem Olympus PEN E-PL8 - www.olympusobchod.cz/katalog/pen-069889
  Upraveno v Adobe Premiere
  ----------------------------------------­­--------------------------------------
  ----------------------------------------­­-------------------
  Jsme dvě sestry a nejlepší kamarádky zároveň, Lucka (25) a Nicole (23). Již před více jak desetiletím jsme se vrhly do světa blogování. Přes deníček, grafiku a celebrity, o kterých jsme psaly dřív, jsme se propracovaly až k A Cup of Style - blogu o módě, nás, našem životě a názorech. Blog jsme založily v prosinci 2009. Hodně nás toho naučil a společně s námi se měnil a vyvíjel, až se dostal do aktuální podoby, ve které ho právě vidíte. Na blog promítáme svůj život. Co děláme, co nás baví, kam jezdíme a co nosíme nebo používáme. Snažíme se na naše čtenáře přenášet pozitivní energii a třeba i trochu motivace a hlavně, chceme, aby je to tu bavilo a cítili se jako doma. Zakládáme si na blízkém přístupu a komunikaci!
  FAQ
  Jste sestry?
  Ano, Nicole se světlejšími vlasy je o dva a půl roku mladší než Lucka.
  Co studujete?
  Obě studujeme Marketingovou komunikaci a PR. Lucka na VŠFS, Nicole na FSV UK.
  Na jaké platformě máte blog?
  Blog máme založený na platformě Blogger.com
  Jaký máte foťák?
  Většina fotek na blogu je focena na Olympus PEN E-PL8.
  Kde upravujete fotografie?
  Fotky upravujeme v programu Adobe Lightroom.
  V jakém programu stříháte videa?
  V Adobe Premiere.
  ----------------------------------------­­--------------------------------------
  S nabídkami na spolupráci nás můžete kontaktovat na e-mail acupofstyle@elitebloggers.cz.
  S jinými e-maily na acupofstyle@gmail.com

  čas přidán Před rokem

  Komentáře

  1. šééfis Láďa

   Da se z oboru zedník dostat na vše abych v budoucnu mohl pracovat v Německu

  2. Niki Pospíchalová

   Matematika mi taky moc nejde.

  3. Soňa Švagerková

   👋👋👍👍👌👌💙💙💙💙💙💙💙💜💜💜💜💜💜💜💛💛💛💜💜💜💜💚💚💚💚💚💚💞💞💞💞💖💖💖💖💖💕💕💕💕💕💕

  4. randackova.l

   Ahoj když jste mluvili o známkách tak jsem si na něco vzpomněla. Naše třída byla ta v které dalo by se říct že se nedalo nic naučit a naopak v áčku byli v klidu a za to jim učitelé dávali různé možnosti na lepší známky. Tím pádem oni měli sice jedničky a my dvojky a víš ale nám do života víc prospělo že jsme se to vážně museli naučit. Oni ty jedničky neměli právem učitelé je jim dávali kvůli tomu že byli hodní.

  5. Sabina Nováková

   Ahoj holky, já letos měnila střední, pak už by to nešlo a bohužel i tady mám pár předmětů, co mě trápí a z maturity, která mě v r. 2020 čeká mám hrůzu, neboť jsem si jistá snad jen v ekonomice a účetnictví, možná trošku v odborných předmětech celkově, jenže ta angličtina a čeština. Zajímavé video, děkuji za něj.

  6. Em & Eggs

   Ahoj, já studuji na gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů... Myslíte, že je to dobrá volba, pokud jako vy miluji jazyky a jsem spíše na ty sociální a humanitní předměty?

  7. Neznámý uživatel

   Super video ❤

  8. Marcela Lohová

   bude video z utuberingu

  9. Thi Thu Ha Tran

   Nádherné upřímné video, úplně od srdce. Až mě to dojalo, holky. Jste úžasné 💗💗💗 já mám po bakaláři, našla jsem svůj dream job a jsem za to mega vděčná a cítím to stejně jako Nikča, přijde mi jako ztráta času investovat čas do navazujícího studia, který mi už nemá co dát. Ale přesně jak jste dodaly, záleží na konkrétním člověku a jeho situaci. Protože já nadále všechny lidi okolo sebe naprosto podporuji ve studiu a fandím jim. Bylo krásné jak Nikča řekla, ať děláme vždy to, co nám v tu chvíli přijde nejsprávnější - jedině tak budeme šťastní - neskutečně deep myšlenka a naprosto se s tím ztotožňuji. Jste úžasné bytosti a moc vám přeji, abyste byly šťastné. 🙏💗

   1. A Cup of Style

    Moc děkujeme! <3 a držíme palce ve vysněné práci, to je skvělý!

  10. Douce Dame Karine

   Ja mám práve ten problém, že som na seba dosť prísna, lebo som mala 2 roky obdobie, kedy som to trošku flákala a mala na vysvedečení aj 6 dvojek... Teraz na seba dosť tlačím a nechcem si pripustiť ani 2 z písomky.... Po istej dobe ma to však tak veľmi vyšťaví, že nemám energiu a škola sa mu hnusí. Mávala som s matikou problémy a síce mám teraz 1,2 , vyskytla sa teraz téma, ktorú sa učím a učím a dostala som 3. Veľmi ma to štve a chcem mať z toho 1..

   1. A Cup of Style

    Chápeme, že je to pro tebe třeba důležité, ale pozor právě na to, aby tě to nestálo uplně veškerou tvoji energii <3 dvojky jsou taky úplně v pořádku :)

  11. Maruzs

   WOW! Holky, mockrát vám děkuju za tohle video! Hodně mi to pomohlo a určitě nejsem sama :)

   1. A Cup of Style

    Děkujeme!

  12. Luk Hr

   Holky, já miluji chemii a proto jsem se vydala na chemickou průmku...mám dyskalkulii, tudíž z matiky jsem opravdu propadala a dokonce 2x dělala reparát. Nebudu lhát, tekrát to byl obrovský zásah pro mou psychiku, ale nevzdávala jsem se...zkusila jsem i vysokou (ač mi všichni házeli klacky pod nohy, že na to prostě nemám, když si nic nevypočítám) a bylo to nejlepší rozhodnutí, co se stalo, najednou dělám a učím se předměty, které mě baví, procházím většinou s Ačkama a nyní budu končit magistra. Takový vzkaz pro všechny...nevzdávejte se, i když vám něco nejde, jděte si za svým snem, ono to půjde. Byla to sice cesta plná překážek, ale vyplatilo se ji absolvovat :-)

   1. A Cup of Style

    To je úžasný! Moc gratulujeme a přejeme i dál hodně štěstí :)

  13. Eva Style

   šprtky:D

  14. Tereza S.

   Moc přínosný video, holky :) Naprosto souhlasím s vaším názorem na vysoké školy.. taky mi studium dalo kromě nabytých vědomostí i bezpočet jiných schopností a zkušeností, ze kterých můžu těžit celý život :) držím palce do nového, už úplně pracovního, života!

   1. A Cup of Style

    Děkujeme! :)

  15. adameks1

   Kdo to stříhal? Společně nebo někdo konkrétní?

   1. adameks1

    A Cup of Style nevím :D jen tak mě to zajímá

   2. A Cup of Style

    Tohle zrovna Niky, proč? :)

  16. Nelly Lazova

   Super video 💖💖

  17. Katka

   Dělala některá z vás Scia? :)

  18. Nejlepší Lexy

   Jste Boží dneska jsme se fotila na UTUBERING a pochválili jste mi brýle a proste jsem vaše největší fanynka

  19. Lubicalubi Koselova

   No je dobre mat vysokú školu a vzdelanie vám nikto nevezme! Dnes už maturita nestačí. Najlepšia investícia je investícia do vzdelania!!!

   1. A Cup of Style

    Taky souhlasíme s tím, že nejlepší investice je do vzdělání. Pokud to pro člověka má smysl :)

  20. kukísek a kukí

   Super video

  21. Kristýna 7

   Zklamání zažívám právě teď. Včera jsem se dozvěděla,že nejsem přijata na střední školu. Už jen si napsat na přihlášku dva gymply,bylo jedno velké rozhodnutí.Beru jej jako první velký krok v mém životě.Byl to risk, ale zkousím si dát odvolání, říkám si, že to prostě nějak dopadne 🙏. Bude to tak asi nejlepší.Ty tři měsíce tvrdé dřiny mi dali neskutečně zabrat,ale cítím se teď už cílevědoměji.Až budu straší, budu se na to dívat zase jinak, ale teď jsem z toho dost špatná 😞. Uvědomila jsem si ale jednu věc. Vzdělání je sice velmi důležité,ale pravé přátelé a zdravou rodinu máme jen jednu.Jsou pro mě velice důležití a jsem vděčná,že je mám. Neskutečně mě včera podrželi a pocelou dobu mě věřili❤️ Trápí mě,že jsem je teďka zklamala, a o to víc mě to tedy mrzí. Jinak na konec chci napsat, že toto je skvělé video! Je vidět, že jste si už něčím ve vašem životě prošli a máte něco zažité. Děkuji za cenné rady do budoucna 🙂❤️. Mějte se krásně a děkuji za to,že jste tak rozumné ❤️.

   1. Adela Mickova

    Promiň.. neber to prosím zle, ale příště se zkus trochu více zaměřit na pravopis a třeba tě potom vezmou. 😉

   2. A Cup of Style

    Ahoj, to nás mrzí. Je to těžká situace, ale neboj, určitě to dobře dopadne, ať už to má být jakkoli :). Budeme moc držet palečky ❤️.

  22. Anet Netíková

   Luci, já jsem v prváku na vejšce a taky budu měnit obor. Myslím, že se není za co stydět :) na vysoké už je důležité hlavně aby nám to šlo a aby nás to bavilo :)

   1. A Cup of Style

    Právě :). Přeju hodně štěstí na novém oboru!

  23. Kate and Lotty Krčalova a Pešková

   ahoj holky budu ráda když mě napíšete ahoj protože ste nej a nejlepší

  24. Monča Římalová

   Já jsem se ve škole vždy stresovala. Nikdy mě, ale nenapadlo, že to může být přetvářkou.. Bavila jsem se s lidmi, se kterýma jsem se cítila hrozně oblíbená, ale časem jsem zjistila, že ta oblíbenost nebyla upřímná ani že strany "kamarádů". Teď, když svůj čas trávím s jiným typem lidí se cítím lépe, dokonce mám i lepší prospěch :) Zjistila jsem, že psychika hrozně ovlivňuje chování a i činy člověka! Vůbec se to netýká vašeho úžasného videa, ale nevím proč...? Měla jsem potřebu vám to sdělit :) Děkuji moc za všechno! :)

   1. A Cup of Style

    To máš naprostou pravdu! Děkujeme za komentář :).

  25. Katerina Teclova

   Jste úžasný! Obě! Jsem hrozně ráda že jsem vás objevila, sleduju vás totiž už asi 2 roky a pořád přicházíte s něčím novým. Moc mě baví vaše tvorba. Rozhodně nepřestávejte. Já jsem sice zatím ještě na základce v 6. třídě ale už teď mi moc pomáhate. Jenom vidím vaše video a jsem naplněna optimismem. Mám vás moc ráda a přesně tohle youtube moc potřebuje, vzdělané a velmi šikovné ženy, které jsi jdou za svým snem a jsou vzory mnoha lidí. Rozhodně vás nepřestanu sledovat a ode mě máte vždy podporu❤. Mějte se moc krásně a ať vám vše v životě vyjde!❤ Omlouvám se za pravopisné chyby, protože jak už jsem zmiňovala jsem v 6. třídě🙂

   1. A Cup of Style

    To je tak krásný komentář! Moc děkujeme ❤️!

  26. Christine

   Jéé holky, ani mi nemluvte... Teď je tak šílené období - práce, do toho škola (VŠ - zkouškové) a do toho chystám svatbu, v červnu se vdávám. Fakt nevím co dřív : )) a už je to fakt stres, všechno to zařizování, nestíhání... už mám zas o polovinu vlasů min :( a další zdravot. problémy. Nevím jestli tu školu neukončit..... Obdivuju vás, že to všechno tak zvládáte a stíháte! A ještě máte čas na koníčky (sport a tak). Jste můj vzor!

   1. A Cup of Style

    Děkujeme moc! Ono je důležité vždycky najít nějaký zdravý balanc, aby se z toho člověk nezbláznil. A nám pomáhá i hodně dopředu plánovat. Držíme palce, ať všechno dobře dopadne ❤️❤️❤️.

  27. Christine

   Jéé holky, ani mi nemluvte... Teď je tak šílené období - práce, do toho škola (VŠ - zkouškové) a do toho chystám svatbu, v červnu se vdávám. Fakt nevím co dřív : )) a už je to fakt stres, všechno to zařizování, nestíhání... už mám zas o polovinu vlasů min :( a další zdravot. problémy. Nevím jestli tu školu neukončit..... Obdivuju vás, že to všechno tak zvládáte a stíháte! A ještě máte čas na koníčky (sport a tak). Jste můj vzor!

  28. Andrea Vondrová

   Já jsem nedávno psala přijímačky a musím říct, že jsem se vůbec nepřipravovala. Podávala jsem přihlášku na obchodní zaměření, které mě zaujalo ze všech středních škol nejvíce. Samozřejmě jsem měla pocit, že jsem přijímačky napsala jak nejhůře jsem mohla, ale opak byl pravdou. Na střední jsem se dostala a nemůžu tomu uvěřit. Jsem hrozně ráda, že mi třeba rodiče nemluvili do výběru střední, protože opravdu nevím, jak by to dopadlo. :D Teď jen budu doufat, že mě škola bude bavit... Všem co udělali přijímačky samozřejmě gratuluji. :)

   1. A Cup of Style

    Gratulujeme! To je super! ❤️

  29. Maťa Majkutova

   Viac videí o škole 🤗😍😍😍😍.... Skvelé video! 😄❤️

   1. A Cup of Style

    Děkujeme! ❤️

  30. Tereza Jeřábková

   super :)

  31. Anna Krumpholcová

   Luci, s tou vysokou školou to mám úplně stejně. Teď od září jsem nastoupila na ekonomku do Pardubic. Ale ta škola mě tak stresovala, že jsem se po půl roce rozhodla a studium ukončila. Za měsíc mě budou čekat přijímačky na humanitní studia. Pevně doufám, že se v tom oboru najdu, tak jak si představuju. A přesně jak říkáš, nelituluju toho půl roku, který jsem v uvozovkách ztratila. Spíš mi hodně dal. Hlavně jsem měla čas srovnat si to v hlavě, najít sama sebe a rozhodnout se, co chci dál. Teď jsem v mnohem větší pohodě než při prvním semestru na ekonomce. A těším se, co bude dál. Přeju krásný sluníčkový den ♥

   1. A Cup of Style

    Děkujeme za komentář! Máš pravdu, někdy se člověk alespoň přesvědčí o tom, co dělat nechce, to je taky důležité :). Držíme palce k přijímačkám a k dalšímu studiu ❤️.

  32. Veronika Kornelová

   Ahoj holky, mám otázku úplně mimo, ale mohly byste mi doporučit, kde koupit podprsenku , která se bude hodit pod top, jako má Lucka, moc děkuju!

   1. A Cup of Style

    Já jsem tu svojí objednávala na shopbop.com :).

  33. Nikola Kopčanová

   Najhoršie je keď veľa ľudí hovorí že môžeš robiť čo chceš ... ale nie je to tak .. raz keď vysoké školy berú na obory malo ľudí tak máte proste smolu .. takže sa môžete uspokojiť s málom.😏😒

   1. A Cup of Style

    Nevíme, co chceš studovat, ale neboj, život není jen o škole. Pokud se nedostaneš tam, kam si přeješ, můžeš si hledat jiné cestičky ke splnění svého snu :).

  34. Klaudia Farkašovská

   Ahojte :) volám sa Klaudy pochádzam zo Slovenskej republiky a začala som tento rok študovať medicínu na Karlovej Univerzite. Som tu veľmi spokojná, štúdium ma baví a vždy keď mám chvíľku čas popri učení tak si zapnem Váš CZ-news kanál alebo prečítam články z Vášho blogu. Vždy ma nabijete pozitívnou energiou a chuťou pokračovať v tom čo robím. Toto video je naozaj krásne a veľmi sa Vám podarilo. Ďakujem Vám za Vašu každodennú motiváciu a som rada že ste tu pre nás. :) Chcela by som Vás poprosiť, či by ste nenatočili video o Vašich najobľúbenejších miestach a podnikoch v Prahe. Veľmi tu toho ešte nepoznám ale CAFEFIN a ďalšie úžasné podniky som už vďaka Vám našla, Ďakujem !

   1. A Cup of Style

    Děkujeme moc za tak krásný komentář, ani nevíš, jakou nám to dělá radost ❤️! Naše oblíbená místa určitě budeme ještě dál zmiňovat :).

  35. Alexandra Žigová

   Super video! Som rada že som sa mohla zamyslieť nad tým,ako to mám so školou,a čo ma ešte čaká (a že to ešte bude pravdepodobne dlhá ale snáď dobrodružná cesta :) práve som pred posledným ročníkom na základke,a tento rok som skúšala robiť aj prijímačky na bilingválne gymnázium aby som nemusela robiť záverečné deviatacke skúšanie - nevyšlo to..ale možno to tak malo byť.Možno to aj bolo znamenie,že by som to tam nezvládala a lepšie bude to klasické gymnázium..tak teraz idem makať na dobrom vysvedčení nech to potom zvládnem..vďaka tomuto videu som sa naozaj nad tou školou zamyslela a dostala tipy na budúcnosť :) Ste strašne sympatické a nápomocné! Majte krásny deň 💕

  36. Klára Cermanová

   Jste boží

  37. adelkas1

   Dvojka z matiky??? To je krutý:( :D

  38. The Jenny

   Ahoj mě by zajímalo jak jste se připravovali na přijímačky na UK FSV 💖

  39. Adel 38

   Já jsem dneska byla přijatá na střední. Ani nevíte jak jsem šťastná!!!!!.

   1. A Cup of Style

    Jeee moc gratulujeme! To je super!

  40. A A

   Ahoj, hsem na začátku videa, ale pobavilo mě, že ti hrozila dvojka, trojka😄 Já jsem třeba u fyziky za 3 nejšťastnější, ale spíš to dopadá 4😂

  41. Karolína Jarošová

   Holky ste moc šikovné a super, obdivujem vás 😍😊😋💕

  42. Kiki Polivkova

   Ježíš ja si říkám ,,Ty jo ! Holky maj svoje studio na natáčení ! " A pak jen ,, Dnešní video je o škole " a já jen WTF ! A pak mi trvalo asi pět minut než mi to došlo 😅😅 Skvělý video holky 😄😄

  43. Lps Nela Kovárnická

   Krása ❤️❤️❤️

  44. Daniela Bartálová

   ❤️❤️❤️😍

  45. Anna L

   Jste strašně moc skvělí

  46. Eliška Chalupecká

   Ahoj holky, patřím trochu mezi starší ročníky, jelikož mi doma leží už skoro 5ti měsíční mimco a tento rok oslavim třicítku, ale i tak vás sleduji. Jste moc fajn. Jinak opět super video a co se týče tématu, tak já jsem bohužel přesně ten případ co ztratil asi pět let tím, že studoval vysokou školu, která ho naprosto vysala. Byl to pedak (do dneška nevím proč jsem na něj šla ještě mimo Prahu), možná jsem se nechala strašně ovlivnit bývalým přítelem nebo rodinou, nevím už...Ale to jsou asi jen výmluvy, nakonec to bylo mé rozhodnutí a hodně špatné. Bakalare jsem nedostudovala kvůli jednomu předmětu i přes to, že jsem bakalarskou práci měla sepsanou....samozřejmě jsem školu chtěla několikrát ukončit, protože jsem na tom nebyla psychicky dobře a hrozně jsem se trápila, ale rodiče byli tehdy jiného názoru...musel pak zasáhnout partner (samozřejmě ne ten bývalý 😊) a celá situace se pak řešila. Takže když to shrnu bylo to pro mě velké životní selhání a myslím, že ty šrámy na duši si ponesu již celý život. S odstupem času už to tak neresim, mám již rodinu a celkově jsem jinde v životě, ale i tak...vrátit se o ty roky zpátky udělám vše jinak. Tudíž souhlasím s vámi, pokud se kdokoliv na vysoké škole necítí dobře a víte už po půl roce, že je to jen trápení okamžitě pryč. To je asi tak vše, uf.. 😊

   1. Eliška Chalupecká

    Petra Bakalová nechodila 😊bylo to ústí nad labem a hrůza

   2. Petra Bakalová

    Eliška Chalupecká taky mě pedák vysál :D nechodila jsi náhodou do Brna?

  47. Evan Pavlicova

   Já studuji na PSP (. Je to základka, kde se všechny předměty (kromě češtiny, angličtiny a němčiny) vyučují v jazyce polském. Škola je super, učitelé jsou ochotní vám vše vysvětlit. Na Slezsku je jich více a myslím si, že jsou lepší než české školy. Super video holky! Děkuji za tipy! :)

  48. Michelle R

   Jste nejlepší

  49. Aneta Sedláčková

   Nepřijde mi, že byste začaly s bakalářkou pozdě, znám lidi, kteří začali týden předem😂

  50. Jan Mikšík

   Vy jste jediné youtuberky,kdy video dokoukam až do konce😊😊

  51. Radek K

   Tak prvně holky SUPER video s jasným konceptem, které může mnohým opravdu pomoci. A ano je to tak, jak říkám já každá i špatná zkušenost je dobrá minimálně proto, aby se pokud možno neopakovala. A vzdělání je nutné a to v jakékoliv formě všechny obory v rámci společnosti jsou důležité, já osobně si vyzkoušel střední školu, učňák i školu vysokou a vše jsem zdárně absolovoval a každá škola mi něco dala včetně školy základní ;-).

  52. Markéta Dlouhá

   Krásný video

  53. Nika Hazuchova

   Super video :)

  54. adela dohnalova

   Super holky, jako vždycky určitě dám LIKE 👍💕

  55. Bára Fejtová

   Jsem sice ještě na zakladce ale budu skoušet přijímačky na víceletej gimpl!! Moc děkuji za rady jak se učit i z vašeho videa "Jak se efektivně učit (omlouvám se za pravopis)

  56. knihomolka Mařka

   Super video

  57. Veronika Sladká

   Super video moc vám to sluší

  58. Slezakova Martina

   Nejhorsi uvodni fotka... Lucky vypada tak na 30, a Nicol......

   1. Klára Cermanová

    Slezakova Martina 👎🏻

  59. Tatana Slerkova

   Holky po kolikátý třídě jste šly na gimpl ?

  60. Saba Kuncova

   Budete na youtuberingu v Brne??

  61. Sophie Brunett

   super video, moc me povzbudilo ❤️ tesim se hrozne na vlog 😊

  62. Klára Šafránková

   A kam si šla Nikčo ty na vysokou ?? :D

  63. Tereza Svobodová

   Ahoj Niki a Luci chtěla jsem se zeptat jak dlouho jste se učili na přijímačky na střední školu a jakým způsobem ? Chodili jste na nějaké doučování ? Předem děkuji za odpověď JSTE SUPER!!💗

   1. Tereza Svobodová

    Děkuji moc za odpověď

   2. A Cup of Style

    Hlásily jsme se na Zatlanku a chodily tam přímo na přípravné kurzy z matiky, češtiny a OSP :).

  64. Nikola Hrodková

   Úžasné video ste moc šikovné jako vždycky a moc se ráda koukám na vaše videa ale ste moc krasné ale hlavně milé a hodné ❤❤❤❤❤

  65. Markéta Čejková

   Mě vysoká teda lákala, ale už při maturitě jsem si ověřila, že nejsem pod tlakem schopná přemýšlet. Mám prostě takovou povahu. Nakonec jsem vyřešila volbu špatného oboru na SŠ tak, že jsem ihned začala pracovat ve školce a po té si dodělala jinou SŠ dálkově při práci. Byla to paráda, protože jsem zjistila jaké to je do školy se těšit a mít převážně kreativní a zajímavé předměty. Musím říct, že nejvíc mě naučil sám život. Jaké to je skloubit placení drahého nájmu v Praze, dopravy, školného,.. ale když člověk něco chce, dokáže na pár let zatnout zuby a musím říct, že to za to stálo. :-)

  66. Anna Pomrhoncová

   😄

  67. Kemuri Onna

   Ahojte holky, vzdycky me hrozne prekvapi jak moc rozumne a chytre mluvite. To co jste zvladly vybudovat je nesmirny uspech a hrozne vam to preju. Jde videt ze k tomu jaky mate vliv a jak si vase znacka vede pristupujete zodpovedne a s rozvahou. Mate uzasny projev. Opravdu si moc zaslouzite byt tak uspesne. Vase videa jdou jedno za druhy do lepsi kvality. Strasne moc vam to preju :))

   1. A Cup of Style

    Děkujeme moc za tak krásný komentář :)!

  68. Darja Vilaskova

   O dala jsem 17 like (0 dislike)

   1. Andrea Puldová

    Darja Vilaskova Koho to zajímá?😐

  69. Veronna

   Krásne video ♥

  70. Rostislav Sisa

   Taky mi nejde matika 😂😂😂❤❤❤💕💕💕💔💔💔💓💓💓💖💖💖💗💗💗💚💚💚💙💙💙💛💛💛💜💜💜💝💝💝💞💞💞💟💟💟❣❣❣

   1. Adelka Fruhaufova

    Claudia schischa sisa Mně taky ne.😞